Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Portfele damskie skórzane – najważniejszy element galanterii!

Portfele damskie skórzane – najważniejszy element galanterii!

W dyskusji o tym, który element galanterii skórzanej jest najważniejszy, mogą pojawić się argumenty różnego rodzaju. Część kobiet zwróci uwagę, że z punktu widzenia estetyki i wpływu na wizerunek absolutnie kluczowa jest torebka. Jest w

Portfel damski

Galanteria skórzana dla pań/ fot. materiały prasowe

W dyskusji o tym, który element galanterii skórzanej jest najważniejszy, mogą pojawić się argumenty różnego rodzaju. Część kobiet zwróci uwagę, że z punktu widzenia estetyki i wpływu na wizerunek absolutnie kluczowa jest torebka. Jest w tym sporo racji, ale naszym zdaniem bez niej można się obyć. Zupełnie inaczej jest z damskim portfelem skórzanym. W nim przecież znajdują się niezbędne do codziennego funkcjonowania dokumenty i przede wszystkim pieniądze – czy to w formie tradycyjnej gotówki, czy też kart płatniczych i kredytowych. Zazwyczaj jest to również bardzo elegancji dodatek, który wpływa na stylizację wielu pań

Jak zmieniły się portfele skórzane damskie?

Damskie portmonetki przeszły w ciągu ostatnich kilkunastu lat prawdziwą metamorfozę. Powoli do lamusa odchodzą modele wyposażone w dużą ilość przegródek i dodatków. Nic dziwnego, w końcu wraz z rozwojem technologii zmieniła się nieco funkcja portfela. Dziś jest to raczej miejsce przechowywania tak zwanych plastikowych pieniędzy, czyli różnego rodzaju kart bankowych. Coraz częściej tę formę przyjmują najważniejsze w codziennym życiu dokumenty, czyli prawo jazdy i dowód osobisty. Dziś elegancki portfel skórzany damski to taki o minimalistycznym kroju, którego projektanci wzięli pod uwagę faktyczne potrzeby współczesnych użytkowniczek.

W jakich kolorach występują damskie portfele skórzane?

Zakres dostępnych barw jest niemal nieograniczony, na pewno zaś mamy dużo więcej możliwości, niż w przypadku produktów przeznaczonych dla mężczyzn. Nikogo nie zdziwi damski portfel skórzany barwiony na żółto, wiśniowo czy zielono. Bardziej jaskrawe kolory są domeną pań o wyrazistym stylu. Jeśli więc chcesz zwrócić na siebie uwagę i wykazać się pewną dozą ekstrawagancji, nie zaszkodzi wymienić portmonetki w subtelnym kolorze na coś bardziej interesującego. Czerń i brąz pasuje przede wszystkim kobietom ceniącym sobie tradycyjne rozwiązania i takim, które nie chcą za wszelką cenę zwracać na siebie uwagi. Zawsze można mieć kilka portfeli skórzanych damskich! Wtedy można wybierać model w zależności od nastroju czy pory roku.

Dlaczego damskie portfele skórzane są często wręczane na prezent?

Walory portmonetek sprawiają, że jest to element galanterii skórzanej, które najczęściej wybierany jest jako upominek. To przedmiot zazwyczaj bardzo ładny, ale i niezwykle praktyczny – obie cechy warunkują przecież udany prezent! W dodatku nie jest to dodatek aż tak bardzo związany ze stylem ubierania się, jak na przykład torebka. Nie twierdzimy, że przy wyborze można zaryzykować, ale z pewnością prawdopodobieństwo odniesienia porażki jest mniejsze. Wciąż jednak warto zwrócić uwagę na gust obdarowywanej osoby.

Portfele skórzane damskie to element galanterii skórzanej, z którego korzysta się wiele razy dziennie. Taki przedmiot musi być wyjątkowo trwały i ładny – w końcu każdy chce obcować z rzeczami na najwyższym poziomie estetycznym. W pewnym sensie to wizytówka kobiety!

 

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Dariusz 13 października, 2020

    Bardzo ciekawy artykuł! Tymczasem ostatnio dużo radości sprawił mojej żonie prezent w postaci czerwonego, skórzanego portfela od https://zagatto.pl/portfele-damskie,c1.html . Uśmiech mojej partnerki jest najważniejszy a ten właśnie zagościł na jej twarzy w momencie otrzymania takiego podarunku.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ