Wednesday, July 24, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Czy umawiać się na seks randki w czasie koronowirusa?

Czy umawiać się na seks randki w czasie koronowirusa?

W czasie pandemii serwisy randkowe są doskonałą alternatywą dla klasycznych randek. Pozwalają nawiązać znajomości, które w przyszłości rozszerzymy o prawdziwe spotkania

portale-randkowe-miasto-kobiet

fot. Pixabay

Wiadomości o globalnym rozprzestrzenianiu się COVID-19, choroby wywoływanej przez SARS-CoV-2, zmieniają się pozornie co kilka godzin. Reguły zachowywania się podczas pandemii są często zmieniane. Może być trudno określić, co dokładnie zagraża Tobie i ludziom z Twojego otoczenia. Dlatego, choć w czasach stresu i niepewności  intymność jest tym, czego naprawdę potrzebujemy, seks i miłość mogą się stać towarem deficytowym. Fizyczna bliskość tylko ułatwia rozprzestrzenianie się wirusa

 

Oficjalne porady, jak ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, są aktualizowane z dnia na dzień. Szczególnie w miejscach, w których dochodzi do największej liczby zachorowań. Powiedziano nam, abyśmy zachowali dystans społeczny, pozostając w domu, unikając spotkań w większych grupach osób, a także korzystali z opcji dowozu by zrobić zakupy lub zamówić jedzenie, gdy tylko jest to możliwe. Dla rodzin mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym praktykowanie dystansu społecznego jest oczywiście trudne, choć istnieją pewne odgórne zalecenia. Jeśli musimy zachować ostrożność, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa w naszych własnych domach, to musimy to robić także w przypadku naszych randek i partnerów. Innymi słowy, randki i koronawirus po prostu nie idą ze sobą w parze.

portale-randkowe-1-miasto-kobiet

fot. Pixabay

Jak utrzymywać kontakt z drugą połówką?

Jeśli nie mieszkasz ze swoim partnerem, powinieneś starać się ograniczyć kontakt fizyczny tak bardzo, jak to możliwe i zachować dystans dwóch metrów. Może to zabrzmieć surowo, zwłaszcza że niektóre dane i badania wskazują, że młodsi ludzie nie chorują na COVID-19 tak jak seniorzy. Ryzyko poważnej choroby wzrasta wraz z wiekiem i gorszym stanem zdrowia. Logiczne jest jednak stwierdzenie, że jeśli jedno z was zachoruje, drugie też będzie chore. Dlatego unikaj kontaktu fizycznego, ograniczając narażenie osób bardziej wrażliwych, w tym bliskich, na których Ci zależy. Nawet jeśli jesteś nastolatkiem lub młodym dorosłym, powinieneś ograniczyć inne kontakty. Nie tylko z osobą, z którą jesteś w związku, ale także z rodziną, w szczególności z babcią lub dziadkiem.
Co jednak w przypadku samego związku lub randek? Ilekroć jesteście bardzo blisko siebie Seks i miłość mogą być towarem deficytowym czy to oznacza całowanie, aktywność seksualną, czy przytulanie – ryzykujecie narażeniem się na wirusa. Wciąż istnieje wiele niewiadomych, dlatego warto na bieżąco śledzić wszystkie najnowsze doniesienia.

Czy jednak oznacza to, że jesteśmy skazani na brak jakiegokolwiek randkowania aż do zakończenia pandemii? Niekoniecznie! Z pomocą przychodzą nam portale randkowe, które w okresie koronawirusa działają bardzo prężnie. Wielu ludzi rejestruje się na erotycznych portalach. Najnowszy ranking seks portali dla dorosłych znajduje się na https://seksujmy.pl/sex-portale/. Wybierz ten najbardziej popularny, by nawiązać nowe seks kontakty na odległość. W ten sposób możesz dbać o swoje umiejętności podrywania, a do tego nawiązać wiele relacji, które zaowocują w przyszłości, gdy epidemia dobiegnie końca.

portale-randkowe2-miasto-kobiet

fot. Pixabay

Portale randkowe i randki typu speed dating a koronawirus

Jeśli jesteś singlem, istnieje szansa, że ​​zrezygnowałeś z aktywnego życia towarzyskiego do czasu, aż wszystko wróci do normy. Ale chociaż możliwość randek w cztery oczy i zaspokajania swoich potrzeb jest ograniczona, nie oznacza to, że sprawy miłosne muszą zostać całkowicie zawieszone. Oczywiście nadal możesz używać aplikacji takich jak Tinder , czy umawiać się na organizowane przez MiastoRandek randki typu speed dating, aby poznawać nowe osoby. Serwisy te stały się jeszcze bardziej popularne, ponieważ ludzie mają teraz więcej czasu na korzystanie z nich.
Tinder ujawnił, że w jeden z weekendów osiągnął rekordowe 3 miliardy przesunięć, więc nie brakuje osób używających aplikacji randkowych do zabijania czasu. Aby propagować pozostawanie w domu, aplikacje randkowe promują się coraz mocniej. Wiele portali zachęca do randek wirtualnych, ponieważ w najbliższej przyszłości nie ma szans na fizyczny kontakt. Są to aplikacje, które wydały nowe funkcje, których celem jest pomoc w odnalezieniu miłości w czasach koronawirusa.

Narzędzia, które posiadają liczne aplikacje randkowe, to często właśnie to, czego teraz potrzebujemy. Nie tylko możemy powymieniać się z innymi użytkownikami wiadomościami, ale także włączyć czat wideo lub wymienić się numerami telefonów. Serwisy randkowe są zatem w tym trudnym okresie doskonałą alternatywą dla klasycznych randek. Dzięki korzystaniu z nich możemy nawiązać znajomości, które w przyszłości rozszerzymy o prawdziwe spotkania. Polecamy skorzystać z najpopularniejszych serwisów, takich tak Seksujmy.pl. Obecnie rejestrują się tam tysiące ludzi, których sytuacja jest podobna do Twojej.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, możliwość komentowania jest zablokowana w tym momencie

Home / portale randkowe

portale randkowe

Znudziło ci się życie w pojedynkę, ale wciąż nie możesz znaleźć nikogo właściwego? Być może źle szukasz! / fot. Unsplash / Toa Heftiba

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Alek 30 grudnia, 2021

    Zapraszam na swój profil

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ