Thursday, May 30, 2024
Home / Kuchnia  / Porównaj promocje Lidla w Polsce, Niemczech oraz Holandii

Porównaj promocje Lidla w Polsce, Niemczech oraz Holandii

Jak kupować mądrze?

lidl

Porównaj promocje / fot. materiały prasowe

Lidl to niemiecka sieć dyskontów popularnych w 26 państwach Europy. Promocje i zniżki oferowane klientom różnią się w zależności od kraju. Dzięki portalom publikującym międzynarodową ofertę Lidla, klienci sami mogą porównać promowany asortyment i wartości rabatów

 

Międzynarodowe gazetki Lidla w jednym miejscu

Nie od dziś klienci międzynarodowych sieci handlowych zastanawiają się, czy promocje udostępniane w ich kraju są tożsame z tymi, z których mogą skorzystać mieszkańcy innych państw. Temat jest gorący zwłaszcza w przypadku Lidla, który należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych dyskontów w całej Europie. Dzięki istnieniu portalu Kupino, konsumenci z krajów takich, jak Polska, Niemcy czy Holandia, mogą przeglądać gazetki nie tylko odpowiednie dla swojego regionu, ale również innych państw. To pozwala porównać asortyment, promocje czy akcje tematyczne, jakie Lidl oferuje swoim międzynarodowym klientom.

Lidl Polska – promocje i zniżki

Gazetki Lidl Polska z promocjami i zniżkami to zwykle pojawiający się co tydzień katalog z odzieżą, tekstyliami i artykułami przemysłowymi oraz 2 foldery z ofertą promocyjną, głównie spożywczą, kosmetyczną i chemiczną. Dodatkowo, raz na jakiś czas, sieć przygotowuje dla swoich klientów folder z ofertą podróży i ofertą alkoholi.

 

W gazetkach zatytułowanych “Od poniedziałku” i “Od czwartku” znajdują się promocje pozwalające na zrobienie zakupów na cały tydzień w dobrej cenie. Nic więc dziwnego, że głównym asortymentem, prezentowanym w obu folderach, jest żywność, a także artykuły kosmetyczne i chemia gospodarcza. Często pojawia się w nich również oferta tematyczna, związana z jakimś krajem czy regionem, np. Tydzień Hiszpański, Tydzień Francuski, Tydzień Bałkański, Tydzień Śródziemnomorski. 

 

Klienci Lidl Polska zakup odzieży, akcesoriów, dodatków do domu czy różnej maści sprzętu mogą planować na podstawie tygodniowego katalogu. Produkty w promocyjnych cenach z każdego katalogu Lidla są na tyle atrakcyjne, że często – jeszcze przed otwarciem – pod sklepami sieci ustawiają się kolejki. Bez wątpienia Lidl Polska zaskarbił sobie serca wielu Polaków.

Lidl Niemcy – promocje i zniżki

Gazetki Lidl Niemcy z promocjami i zniżkami publikowane są w podobnej częstotliwości, co w Polsce, z tym, że jest ich więcej. Dodatkowo, sieć dystrybuuje osobne katalogi z ofertą sklepu internetowego. W Polsce produkty dostępne online prezentowane są w tych samych gazetach, co produkty dostępne stacjonarnie. Poza tym, podobnie, jak w polskich dyskontach, w Niemczech również pojawia się katalog podróży i katalog alkoholi – choć jest ich jednocześnie więcej niż jeden. Popularne w Polsce katalogi z ofertą przemysłową, w Niemczech podzielone są na tematyczne gazetki – np. z artykułami technologicznymi, z artykułami do domu, ofertą sezonową.

 

Lidl Niemcy w swoich gazetkach prezentuje praktycznie całkowicie inną ofertę niż Lidl Polska. Choć wiele produktów wygląda znajomo i bywają dostępne w asortymencie sieci w Polsce, nie są one promowane w tym samym czasie w obu krajach. Również akcje związane z tygodniami tematycznymi i ofertą spożywczą rodem z innych państw czy regionów są w tym samym czasie odmienne. 

Lidl Holandia – promocje i zniżki

Gazetki Lidl Holandia z promocjami i zniżkami są dystrybuowane przez sieć w najmniejszej ilości, w porównaniu z Polską czy Niemcami. Znacznie różni się także sam asortyment prezentowany w folderach reklamowych. W odróżnieniu od gazetek Lidl Polska i Lidl Niemcy, w gazetkach Lidl Holandia, między produktami w promocyjnych cenach pojawia się dużo dopisków, np. z przepisami, które w pozostałych krajach umieszczane są sporadycznie. 

 

W gazetkach pojawiają się oferty tematyczne – jednak są o wiele szersze niż w przypadku Polski czy Niemiec. Poza asortymentem spożywczym, pojawiają się inne produkty z danego kraju, takie, jak filmy, porcelana, tekstylia. Nie ma również podziału katalogów reklamowych na te typowo z ofertą żywnościową, kosmetykami i chemią gospodarczą oraz te z odzieżą, dodatkami do domu i akcesoriami. Przekrojowa oferta prezentowana jest jednocześnie w tych samych gazetkach. Dodatkowo – podobnie, jak w Polsce – pojawia się w nich dopisek o możliwości zakupu artykułów przemysłowych nie tylko stacjonarnie, ale także w sklepie internetowym lub tylko online. Lidl Holandia publikuje, tak, jak Lidl Polska czy Lidl Niemcy katalog z alkoholami oraz katalog z propozycjami wyjazdów podróżniczych. 

 

źródło: Partner MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Henkel 7 listopada, 2019

    Jest kosmiczna różnica w cenach pakowarek próżniowych miedzy polskim, a niemieckim lidlem…

  • 안전바카라 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/porownaj-promocje-lidla-w-polsce-niemczech-oraz-holandii/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ