Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Popularność na IG miarą sukcesu dla człowieka i firm

Popularność na IG miarą sukcesu dla człowieka i firm

Sztuka prowadzenia własnego konta

Instagram

fot. Pixabay

Prowadzenie popularnego konta na Instagramie to ogrom możliwości i korzyści finansowych. Przebicie się jednak do grona licznie obserwowanych osób nie jest tak łatwe. Reklama na Instagramie to dobry kierunek, który pomoże zwiększyć popularność

 

Jak zobaczyć polubione posty na Instagramie?

Nie tak łatwo odnaleźć się w aplikacji Instagram. Wiele osób jest ciekawych tego, jakie posty na ich koncie cieszą się największą popularnością, wykazując się tym samym dużą ilością polubień. Tym bardziej że to serduszka, komentarze w dużej ilości są gwarantem odniesienia sukcesu. Inni starają się także przypomnieć sobie, co też w ostatnim czasie polubili. Sprawdzenie tego nie wymaga żadnych trudności.

 

Aby wyświetlić polubione posty należy:
• otwórz aplikację Instagram, wchodząc na swój profil,
• w prawym górnym rogu ekranu znajdują się trzy charakterystyczne kreski, jakie przez wielu użytkowników nazywane są hamburgerem, kliknąć na to,
• wejdź w Ustawienia ‒ konto,
• wystarczy odnaleźć kategorię znajdującą się u dołu „Posty, które lubisz”, gdzie znaleźć można lubiane posty od początku swojego istnienia w tej aplikacji.

 

Funkcja ta odnosi się nie tylko do postów, ale także tzw. rolek (reels) jakie w ostatnim czasie zyskują na znaczeniu.

Jak zdobyć obserwujących w aplikacji Instagram?

Już wiadomo, jak sprawdzić polubione posty. Niektóre polubione zdjęcia, krótkie filmiki mogą wywołać prawdziwy uśmiech na twarzy – w szczególności, jeżeli związane są one z daleką przeszłością. Wielu potencjalnych influencerów, przedsiębiorców zadaje sobie jednak pytanie odnośnie tego, jak sprawdzić, aby posty na Instagramie, wklejane przez nich samych, cieszyły się większą popularnością? Odpowiedź jest prosta. Niezbędni są obserwujący na Instagramie. Ich samodzielne zdobycie nie należy do łatwych. Można zastosować zasadę obserwacja za obserwację, ale zajmuje to ogromną ilość czasu.

 

Alternatywą dla tego rozwiązania jest tzw. Instagram Followers. Jest to usługa, którą można wykupić przy pomocy specjalnych serwisów. Liczba obserwujących to tak naprawdę wskaźnik decydujący o popularności danej osoby/firmy.

Instagram Followers ‒ algorytm wpływający na popularność

Followers (obserwujący) pozwalają zwiększyć zasięg danego konta. Można o nich powiedzieć publiczność, która będzie miała znaczący wpływ na to, ile będzie lubianych postów. Im będzie ich więcej, tym większe możliwości dla danego konta.
Followers to czynnik, który bierze się pod uwagę jako jeden z pierwszych, jeżeli chodzi o budowanie konta. Mówiąc o nich należy mieć na względzie to, że jest to tak naprawdę algorytm tej aplikacji. Aby móc nadal przyciągać do siebie nowych użytkowników, Instagram ułatwił działanie i nagradza te najbardziej aktywne osoby, dając im większy zasięg. Co dalej za tym idzie, do swojego konta można przyciągnąć więcej obserwujących.

Czy warto zdecydować się na Instagram Followers?

Tak. Im większe zasięgi, liczba użytkowników, tym możliwości otrzymania zarobków rosną. Wynagrodzenie w postaci barteru lub pieniędzy oferowane jest przez poszczególne przedsiębiorstwa najlepszym influencerom. W przypadku firm, to większe zyski, a nie tylko polubione posty na Instagramie. Mówiąc o zaletach należy wskazać na:

 

• większy zasięg własnych postów,
• nowi obserwujący wpływający na możliwości rozwoju konta,
• możliwość lokowania produktów,
• większa popularność i rozpoznawalność.

Zakup Instagram Followers

Trzeba pamiętać o tym, aby na czas realizacji tej transakcji profil stał się publiczny, a nie prywatny. Uruchom aplikację Instagram i sprawdź ustawienia swojego konta. Potrzebne będzie skopiowanie linku do konta. Tylko dzięki temu możliwe będzie zrealizowane transakcji poprzez specjalny serwis, który oferuje takie usługi. Potem pozostanie tylko sfinalizowanie całej transakcji. Reszta leży już po stronie serwisu. Wybierając pakiet, należy zwrócić uwagę na to, w jakich opcjach jest on oferowany. Najczęściej różnią się one ilością obserwujących, jakie zostaną przypisane, serduszkami lub przydzielonymi komentarzami.

Jak zwiększyć zasięg profilu na Instagramie?

Nie można zapomnieć o tym, że oprócz płacenia za lajki, trzeba działać także samodzielnie, odwiedzając konta innych, interesujących osób. Możesz polubić posty, jakie wyświetlają Ci się na stronie głównej, w sekcji sugerowane. Znaleźć tam można ostatnie wpisy osób znanych i mniej popularnych. Żadnych z nich nie można ignorować, ponieważ ich poziom popularności w przyszłości może się zmienić.
Pamiętaj o hashtagach, czyli #. Te, które pasują do Twojego konta, jednocześnie będąc najbardziej popularnymi w danej grupie.
Należy utrzymać tematykę swojego konta. Dzięki temu można przyciągnąć określoną grupę docelową, np. parenting, podróżowanie, aranżacje wnętrz. Przydaje się znajomość metody S4S, czyli wzajemnego polecenia. Należy ją utrzymać w gronie osób, których tematyka kont jest podobna lub nawet taka sama.

 

Instagram to aplikacja lubiącą regularność. Warto postarać się o to, aby dodawać przynajmniej jeden post dziennie. Z drugiej strony nie ma też co przesadzać z ich ilością, ponieważ osoby obserwujące mogą poczuć przesyt oferowanymi informacjami.
Pomagają również relacje na żywo, dzięki którym można zbudować z osobami obserwującymi silniejszą więź.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ