Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Popularne serie klocków LEGO

Popularne serie klocków LEGO

Rozrywka dla wszystkich, bez limitu wieku

Klocki lego

fot. Unsplash

Klocki LEGO to nie tylko ponadczasowe zabawki rozwijające wyobraźnię zarówno u dzieci, jak i dorosłych, ale również globalna marka. Nic więc dziwnego, że w ofercie firmy dostępne są przeróżne serie klocków. W dodatku niektóre z nich składają się z kilku lub nawet kilkunastu zestawów, co czasami może utrudnić wybór odpowiedniego zestawu

 

1. Jakie są rodzaje LEGO?
2. Klocki LEGO dla fanów magii i czarów
3. Zestawy klocków LEGO z Minecraft
4. Klocki LEGO Ninjago

 

W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie popularnych serii LEGO, co z pewnością ułatwi znalezienie idealnego prezentu dla dziecka. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby klocki LEGO wybrać również na prezent dla dorosłych osób.

Jakie są rodzaje LEGO?

Klocki LEGO można podzielić między innymi seriami według grupy wiekowej (DUPLO, Friends) lub marki (Harry Potter, LEGO Star Wars). Ich niezaprzeczalną zaletą jest przede wszystkim to, że niezależnie od posiadanych rodzajów klocków LEGO ani tego, czy są to klocki nowe, czy też produkty sprzed lat, zawsze są one ze sobą kompatybilne.

Klocki LEGO dla fanów magii i czarów

Miłośnikom magii i czarów, a dokładniej świata stworzonego przez J. K. Rowling można polecić LEGO Harry Potter, które pozwolą przeżyć najważniejsze przygody z magicznego uniwersum znanego z książek i filmów. Większość zestawów kosztuje od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, ale na prawdziwych kolekcjonerów czeka również kultowy Zamek Hogwart.

Zestawy klocków LEGO z Minecraft

Gier z serii Minecraft raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Pomimo prostej grafiki, tytuł jest niezwykle rozbudowany i zapewnia dziesiątki, a nawet setki godzin zabawy. Warto również wspomnieć, że gra rozwija kreatywność u dzieci. Nawiązujące do niej LEGO Minecraft wyróżniają się oryginalnym designem. Trudno o lepszy prezent dla fana gry oraz klocków i to niezależnie od jego wieku.

Klocki LEGO Ninjago

Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszy się również seria Ninjago. Od dłuższego czasu bohaterowie doskonale znani z serii animowanych produkcji dostępni są również w ramach LEGO Ninjago, a co jakiś czas do sprzedaży trafiają nowe zestawy.
Jak widać, oferta i rodzaje klocków duńskiego producenta jest niezwykle zróżnicowana, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni zestaw. Dorośli miłośnicy klocków powinni zwrócić uwagę na takie serie jak LEGO Architecture oraz specjalne okolicznościowe zestawy. W ostatnich latach pojawiły się między innymi klocki nawiązujące do popularnych seriali i filmów (LEGO Batman, Przyjaciele, Kevin sam w domu, LEGO Marvel, Seinfeld).

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ