Sunday, March 3, 2024
Home / PARTNER MK  / Pomysły na ciekawe prezenty urodzinowe dla przyjaciół

Pomysły na ciekawe prezenty urodzinowe dla przyjaciół

Urodzinki na słodko

Prezent na urodziny

fot. Unsplash

Czy jest lepszy sposób na sprawienie swoim bliskim przyjemności w dzień urodziny niż podarowanie im swojej obecności? Zdecydowanie nie! Jednak urodziny wymagają także okolicznościowego upominku. Jaki ciekawy prezent na urodziny podarować swoim bliskim? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi!

 

Nietypowy prezent na urodziny

Świętowanie dnia, w którym przyszliśmy na świat, ma długą tradycję. Prawdopodobnie ten zwyczaj narodził się, ponieważ nasi przodkowie odganiali złe duchy właśnie obrządkami urodzinowymi. Minęły setki lat, a my wciąż świętujemy, składając solenizantom urodzinowe życzenia i wręczając im prezenty. Jak sprawić, by podarunek był szczególny, a urodziny – wyjątkowe? Warto sięgnąć po coś oryginalnego: https://chocolissimo.pl/prezent-na-urodziny !

 

Jedną z naszych propozycji są życzenia prosto z serca w formie… czekoladowego telegramu! Taki prezent komponujesz samodzielnie, wybierając, jaki komunikat chcesz przekazać i kompletując zamówienie. Gwarantujemy, ktokolwiek dostanie takie dedykowane życzenia, będzie zachwycony. W ten sposób można odczuć, że jesteśmy dla kogoś ważni! Niemniej ważne jest też to, że takie życzenia doskonale smakują!

Prezent na 18 urodziny

Są takie urodziny, które obchodzi się w szczególny sposób i są to18 urodziny. Wkraczanie w dorosłość jest ważną chwilą, dlatego warto pomyśleć o szczególnym prezencie. Nasz trop? Coś szalonego! Co myślisz o czekoladowej płycie gramofonowej? A może wykonana z czekolady butelka piwa na prezent na 18 urodziny? Idealnie pasuje na dzień, w którym po raz pierwszy można legalnie pić alkohol! Równie dobrze sprawdzi się coś zabawnego – czekoladowe szprotki? A może wykonany ze słodkiego surowca samochód? W sam raz na początek nauki jazdy!

Prezent na 40 urodziny, prezent na 50 urodziny…

Na szczególne upominki zasługują również wszystkie okrągłe urodziny. Wkraczanie w kolejną dekadę życia jest szczególnie symboliczne, dlatego bardziej intensywnie się je świętuje. Jaki podarować prezent na 40 urodziny, a jaki prezent na 50 urodziny? Tym, co zawsze się sprawdzi, są wysokiej jakości belgijskie czekoladki. Dobrze pasują jako samodzielny upominek, ale lepiej sprawdzają się jako dodatek do większego prezentu. Umieszczone w gustownej skrzyneczce prezentują się wyjątkowo apetycznie. Dla solenizanta będą jeszcze milsze, jeśli skrzyneczkę uzupełnisz o estetyczny grawer z życzeniami. Taki prezent zostaje w pamięci na zawsze!

 

Jako prezent na 50 urodziny (i na każde inne też) dobre będą czekoladowe liczby wyrażające konkretną datę. Ozdobione liofilizowanymi owocami lub bakaliami wyglądają naprawdę pięknie, a jeszcze lepiej smakują. Skoro szukamy prezentu na urodziny, to oczywiście warto rozważyć też tort – prezent na 40 urodziny może być też torcikiem z pralinek. To idealne nawiązanie do świętowania dnia urodzenia.

 

W Chocolissimo znajdziesz naprawdę sporo propozycji, spośród których z łatwością wybierzesz prezent na urodziny dla przyjaciela i dla babci. Wybór jest szeroki i dopasowany do każdej płci i grupy wiekowej. Zapraszamy na zakupy – zamów także coś pysznego dla siebie!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ