Saturday, March 2, 2024
Home / PARTNER MK  / Pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej KobieTy – kobiecy weekend nad morzem

Pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej KobieTy – kobiecy weekend nad morzem

Nad Bałtyk zimą? Czemu nie, ale w dobrym towarzystwie

Kobiecy weekend

Natalia de Barbaro / fot. Agata Szymanowicz

Nadchodzi świąteczny czas, a my poświęcamy wiele uwagi przygotowaniom prezentów dla drugiej połówki, bliskich, dzieci… Ale czy pomyślałaś o prezencie dla samej siebie?

 

W  wirze przedświątecznych spraw zapominamy o sobie. W pośpiechu dążymy do ideału jako matki, żony, córki. Może teraz, w tym wyjątkowym okresie, warto poświęcić chwilę, by zastanowić się, co kochamy, czego pragniemy, i po prostu obdarować same siebie tym, co nas cieszy. Bo zasługujemy na troskę o siebie, nawet w tym świątecznym zgiełku. Kobiecy weekend nad morzem jest doskonałą okazją do nabrania siły na nowy rok. W trakcie wydarzenia będziesz mogła cieszyć się nie tylko malowniczym otoczeniem, ale także pozytywną energią w gronie motywujących kobiet. To nie tylko prezent dla siebie, ale także inwestycja w swoje dobre samopoczucie.

 

Grafika: materiał Partnera

Od 12 do 14 stycznia 2024 roku taki motywujący babski weekend odbędzie się w Sopocie. Gościnią specjalną będzie znana pisarka i psycholożka, autorka bestsellerów „Czuła Przewodniczka” oraz „Przędza” – Natalia de Barbaro. W trakcie dwugodzinnego wykładu wokół książki „Przędza” autorka skupi się nad odnajdywaniem tego, co nam służy. Warsztat ten to próba nazwania świata, za którym tęsknią nasze kobiece serca. Wiele z nas żyje od zadania do zadania, od celu do celu, od tarczy do tarczy, w pośpiechu i poczuciu winy. Ale wiele z nas tęskni do innego świata – takiego, w którym codzienność jest ważniejsza, niż wyczyn. Takiego, w którym podróżujemy w głąb siebie, a nie tylko dążymy do kolejnych celów.

 

Oprócz Natalii de Barbaro na wydarzeniu pojawią się również inne motywujące do działania Kobiety i inspirujące tematy. Czy słyszałaś o „Jodze śmiechu”? To warsztaty MOCno energetyczne, które gwarantują dużą porcję endorfin oraz głęboki relaks. Jest praktyką, która łączy bezwarunkowy śmiech z ćwiczeniami oddechowymi. Pozwala przypomnieć sobie, jak „ja się śmieję” bez żadnych barier, ograniczeń.

 

Inna kobieta pokaże jak być piękną na co dzień – bez użycia skalpela. Tak „Memorfoza bez skalpela” to żadne „czary mary”, lecz dobór programu dla odpowiedniego rodzaju, potrzeb i kondycji skóry. Z kolei trenerka Minfulness opowie jak zwolnić w tym mocno zabieganym świecie. Będzie też część o aromaterapii i jej wpływie na samopoczucie, porady dietetyczne czy muzyka na żywo z prosecco.

fot. Natalia Masłoń

A wszystko to w przepięknie położonym hotelu tuż przy samej plaży w Sopocie. Nie zabraknie też porannego rozruchu na samej plaży, a odważne Kobiety będą mogły zanurzyć się w Bałtyku podczas powitania dnia o wschodzie słońca. Kobiecy weekend nad morzem jest idealnym pomysłem na prezent na Święta dla siebie samej lub bliskiej Ci kobiety. Zabierz więc mamę, siostrę, córkę lub przyjedź sama – bo na to zasługujesz!

 

Więcej szczegółów wydarzenia na stronie: bit.ly/kobiecy_weekend_nad_morzem

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ