Friday, May 24, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Pomóż Tomkowi uleczyć się z raka

Pomóż Tomkowi uleczyć się z raka

Wystartowała Kampania antyrakowa Tomka „Nie nabijaj sobie guza myślami” .

We wrześniu tego roku  zdiagnozowano u Tomka nowotwór złośliwy w jelicie. W tej chwili stan jest bardzo poważny i Tomek walczy o życie. Niestety lekarze odmówili już leczenia i skierowali nas do hospicjum… My oczywiście się nie dajemy bo Skalscy są NIEZNISZCZALNI! i zbieramy środki na leczenie Tomka w prywatnej klinice.

Wystartowała Kampania antyrakowa Tomka „Nie nabijaj sobie guza myślami”  Na stronie: nienabijajsobieguza.pl można już kupować e-booki oraz książki drukowane – zysk ze sprzedaży książek w całości przeznaczony jest na leczenie Tomka. Koszt terapii to 1000 e-booków. Zatem jest wyzwanie!

Wierzymy głęboko, że nie ma rzeczy niemożliwych a 12 tysięcy serc może wszystko! Kochani pomożecie nam?

Cel społeczny kampanii „nie nabijaj sobie guza”

Uświadomienie ludziom wpływu jaki każdy z nas ma na aktywację komórek rakowych w ciele. Badania naukowe potwierdzają obecnie, że tylko 10% nowotworów jest warunkowanych genetycznie; 90 % to nasz styl życia (ogół motywów, cech, zainteresowań, wartości, zachowania, sposobu postrzegania świata i reagowania na niego.)

Dodatkowo trzeba wyraźnie zaznaczyć, że diagnoza raka to nie wyrok mimo tego co mówią lekarze! Już dzisiaj wiadomo, że większość trwałych wyleczeń z raka to spontaniczne remisje, które nie są cudem, a jedynie wynikiem naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu ludzkiego. Negatywne myśli, które pojawiają się po usłyszeniu diagnozy (rak jest chorobą naznaczoną społecznie) znacznie zmniejszają szanse na wyleczenie.

Ocenia się, że w Polsce każdego roku na chorobę nowotworową zapada ok. 155 tys. osób. Z postawioną diagnozą żyje zaś ok. 360 tys. osób. Jesteśmy świadkami epidemii nowotworów. Jest to związane z degradacją stylu życia i rosnącym poziomem stresu na który narażony jest każdy z nas.

Prognozy „World Cancer Report 2014”.

w 2025 r. – liczba przypadków raka wzrośnie z 14 000000 do 19 000000 rocznie.
w 2030 r. – liczba przypadków raka wzrośnie do 22 000000 rocznie.
w 2035 r. – liczba przypadków raka wzrośnie do 24 000000 rocznie.

Wierzymy, że i Tomkowi się uda dokonać remisji raka, a jego ciało zdoła pozbyć się toksyn i oczyścić z komórek rakowych.

Kilka słów od Tomka

Rak zawsze był chorobą naznaczoną społecznie. Jeśli usłyszałeś taką diagnozę u lekarza, to równało się to z wyrokiem śmierci. Obecnie jednak można zaobserwować epidemię tej choroby i kompletną bezradność wobec niej. Lęk przed rakiem towarzyszy chyba wszystkim. Boimy się śmierci a już szczególnie śmierci związanej z ciężką chorobą. Nie potrafimy sobie wyobrazić, co byśmy zrobili i czuli gdyby spotkało to właśnie nas…

We wrześniu tego roku usłyszałem u lekarza diagnozę, że mam raka w zaawansowanym stadium. W pierwszej chwili doznałem szoku i pomyślałem: życie ale mnie testujesz!

Jednak po chwili – która trwała dobre 24 godziny – zrozumiałem, że to kolejna lekcja do odrobienia, kolejny stopień wtajemniczenia i szansa na kolejną zmianę życia. Wiem, że dostałem tę chorobę nie po to aby chorować (to by nie miało sensu!) ale po to, aby zrobić z niej użytek. By zrodziło się z niej coś dobrego dla mnie, dla Dagmary i dla innych!

Blog i kampania „nie nabijaj sobie guza myślami” to owoc mojej choroby, który codziennie dojrzewa.

Dr Tomasz Skalski niestety przegrał walkę z rakiem, ale jego żona Dagmara dalej kontynuuje ich wspólne dzieło.

Przeczytaj także:
– 19 lekcji z życia Dagmary Skalskiej: https://www.miastokobiet.pl/dagmary-skalskiej-19-lekcji-z-zycia/
– Śmierć to dopiero początek: https://www.miastokobiet.pl/dagmara-skalska-pozytywna-egoistka/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ