Thursday, June 13, 2024
Home / Kuchnia  / Czadowa akcja

Czadowa akcja

Dziś dzień, a właściwie weekend pomagania w Mieście Kobiet. Polecamy akcje charytatywne i fantastyczne inicjatywy, które mają jeden wspólny cel: okazać serce innym!

agent cappuccino

agent cappuccino

Dziś dzień, a właściwie weekend pomagania w Mieście Kobiet. Polecamy akcje charytatywne i fantastyczne inicjatywy, które mają jeden wspólny cel: okazać serce innym! 

agent cappuccino

Zostaniesz Agentem Cappuccino, wybierz się do jednej z kilku krakowskich kawiarni i zamów Cappuccino. Ty pijesz pyszną kawę, a maluch z Czadu ma pełny brzuszek! I wszyscy są zadowoleni.

Po pierwsze – z czym kojarzy się Tobie kawa? Jeżeli do tej pory nie kojarzyłeś jej mocnej konsystencji z dobroczynnością, a etymologii słowa cappuccino nie doszukiwałeś się w brązowym kolorze habitu mnichów kapucynów – masz okazję nadrobić zaległości!

agent cappuccino

CZADOWA AKCJA to zupełnie nowa i super tajna akcja braci kapucynów z Krakowa. Idea jest pyszna. Jeżeli chcesz pomóc braciom Kapucynom ufundować posiłek dla 200 sierot w Czadzie -musisz wybrać się między 6 a 8 stycznia 2012 do jednej z kilku krakowskich kawiarni i zamówić Cappuccino:

– Kawiarnia Noworolski (potocznie Noworol) – Rynek Główny, Sukiennice
– Restauracja Media Aetas – Rynek Główny 26
– Cafe Bistro Guliwer, ul. Bracka 6
– Restauracja Aperitif, ul. Sienna 9
– Kawiarnia Luigi – ul. Karmelicka 43a
– Ambasada Śledzia – ul. Stolarska 8/10
– Castor Coffee Club – pl. Mariacki 1
– Siesta Cafe, ul. Stolarska 6

Proste, nie? Ty pijesz pyszną kawę, a maluch z Czadu ma pełny brzuszek! I wszyscy są zadowoleni.

 

wielka orkiestra swiatecznej pomocyI wydarzenie, którego reklamować nie trzeba. Wystarczy przyjść 8 stycznia o 10 rano na Rynek Główny w Krakowie, by znaleźć się w centrum atrakcyjnych wydarzeń: nauka pierwszej pomocy prowadzoną przez instruktorów Fundacji WOŚP, happeningi z żołnierzami, rycerzami, starymi pojazdami i postaciami z bajek, a także bicie rekordu w ilości wypitego tranu na świeżym powietrzu – a w Zakrzówku kąpiące się morsy. Tak tak, to już XX Finał akcji, którą rozpoczął Jurek Owsiak. W 2012 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Kraków zamieni w centrum charytatywnej pomocy. O 16.00 w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2012 koncert, podczas którego wystąpią Mats Meguenni, Via Rei, CF98, DMTA, The Car Is On Fire. Koncert zakończy się tradycyjnym już Światełkiem do Nieba o godzinie 20:00.

Muzeum Narodowe również przyłącza się do działań WOŚP – nie tylko poprzez kwestę w swoich oddziałach. W Sukiennicach zobaczyć będzie można wystawę „XX lat Fundacji WOŚP” – niepowtarzalna kolekcja 20 zdjęć obrazuje 20 lat pracy Fundacji Jurka Owsiaka.

W 20 rocznicę WOŚP zagra też o 20:00 Bluesowa Orkiestra Świątecznej Pomocy (Klub Żaczek, ul. Oleandry 1). W programie Hard Times, Cheap Tabacco, Przytuł&Kruk, Dominik Plebanek, Fabryka Zabawek, Monkey Business, L’Orange Electrique, 8i 3/4 .

Miasto Kobiet serdecznie zaprasza!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/pomoc-dla-afryki/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ