Friday, June 21, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Polska marka – płytki Tubądzin

Polska marka – płytki Tubądzin

Łazienka jak spod igły

płytki Tubądzin

Łazienka zaaranżowana kolekcją Harmonic / fot. materiały partnera

Płytki Tubądzin do łazienki to naprawdę dobry pomysł. A raczej wiele pomysłów. Projektanci, którzy pracują dla tej uznanej marki podsuwają nam wiele ciekawych kolekcji i co roku potrafią zaskoczyć połączeniem najnowszych trendów i dobrego smaku. Płytki Tubądzin są też często polecane przez profesjonalistów zajmujących się ich układaniem. Powód? Jakość wykonania, która ułatwia pracę – płytki dobrze poddają się przycinaniu, mają idealne krawędzie

 

Najnowsze kolekcje płytek Tubądzin nie zaskakują w jednym: są jak zwykle ciekawe i dają wiele możliwości aranżacyjnych.

Płytki Tubądzin w najnowszych kolekcjach

Ceramika Tubądzin zatrudnia znanych polskich projektantów takich, jak m.in. Maciej Zień oraz Dorota Koziara. Nie wszyscy projektanci pracujący dla Tubądzina kojarzą się klientom z projektowaniem wnętrz – ale jak widać na tym przykładzie, umiejętność śledzenia trendów i poczucie estetyki są w uniwersalne, można projektować i świetne ubrania i wspaniałą ceramikę. W projektach czuć rękę artystów i powiew kreatywności.

Płytki Tubądzin są oferowane obecnie w ponad 80 kolekcjach ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych trendów. Wszystkie łazienki Tubądzin dopasowane są do wiodących modowych bestsellerów. Piękne, eleganckie kolekcje Tubądzin White Opal, Tender Stone, Onis, Coma są utrzymane w jasnych barwach oraz w odcieniach szarości. Ceny wahają się od 225 zł za m2. Dla wielbicieli retro jest kolekcja Macchia z płytkami w imitacji lastriko, które wraca w tym sezonie do łask. Ceny tych płytek: mały format (59,80x 59,80) – od 88 zł, duży format (32,80x 89,80) – od 105 zł.

 

Utrzymane w strukturze betonu (popularne w loftowych łazienkach) płytki z kolekcji Art Cement (w cenie 220 zł za m2 w małym formacie o wymiarach 119,80×119,80) świetnie sprawdzą się w industrialnych pomieszczeniach. Dla wymagających jest piękna duża płytka Art Cement w formacie 239,80 x 119,80 w cenie 330 zł za m2. Ceramika Tubądzin usatysfakcjonuje również miłośników egzotyki i pięknych ornamentów.

 

Kolekcja Tubądzin Goldgreen stworzona przez Dominikę Zientek-Mróz oraz Katarzynę Madalińską jest nowością w tym sezonie i już jest w sprzedażowych bestsellerach. Cena za m2 płytek goldgreen to około 95 zł, natomiast dekory ścienne w wymiarach 29,80 x 74,80 są sprzedawane na sztuki i cena to około 75 zł. Nie sposób wymienić wszystkich rodzajów kolekcji Tubądzin, ale warto wymienić inne kolekcje takie jak Boho, Timeless, Brainstorm, Harmonic, Brave, Biloba, Duck Stone i wiele innych. Warto wspomnieć również o bardzo popularnej i cieszącej się niesłabnącą popularnością ceramice Tubądzin w kolekcji Marmo d’Oro której cena waha się za duży format 119,80 x 119,80 od 170 zł za m2.

Łazienka Tubądzin

Tubądzin Goldgreen – kolekcja zaprojektowana przez Dominikę Zientek / fot. materiały Partnera

Gdzie kupić płytki Tubądzin w Warszawie?

Salonów z płytkami Tubądzin w Warszawie można znaleźć kilka, a wybrane kolekcje są obecne we wszystkich dużych sklepach. Zaletą salonów jest to, że posiadają w swojej sprzedaży wszystkie kolekcje ceramiki Tubądzin oraz mogą wykonać wizualizacje. Płytki Tubądzin można też kupić w sklepach online – duży wybór tej ceramiki oferuje np. sklep kim24.pl.

Duże rozmiary płytek Tubądzin – cecha wyróżniająca

Płytki Tubądzin są produkowane w największej tego typu fabryce w Polsce w Sieradzu. Właściciel Andrzej Wodzyński, należący do 100 najbogatszych Polaków, postawił na produkcję dużych formatów płytek o wymiarach 120 x 240 cm. Kadra pracownicza wywodzi się z najlepszych polskich uczelni z Krakowa, a zatrudnienie znalazło tam 220 mieszkańców Sieradza. Linie technologiczne to najnowocześniejsze i zaawansowane rozwiązania produkcyjne. Właściciel postawił na nowoczesną technologię, która odpowiada standardom europejskim oraz spełnia wszelkie wymogi w zakresie ochrony środowiska.

 

Sekretem sukcesu fabryki jest zaawansowany technologiczne proces walcowania i polerowania, co sprawia, że płytki Tubądzin mają wysokiej klasy połyskliwość i poler. W połączeniu z dużym formatem daje to niezwykły efekt w łazienkach Tubądzin. Marka jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i sprzedaje swoje produkty do 40 krajów na całym świecie.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ