Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Polecamy oryginalne prezenty na ślub zamiast kwiatów

Polecamy oryginalne prezenty na ślub zamiast kwiatów

Są upominki zawsze trafione

Pezent na ślub

fot. Africa Studio / Shutterstock

Ślub to przede wszystkim okazja do wręczania prezentów i składania życzeń Młodej Parze. Z biegiem czasu prezenty ślubne znacznie ewoluowały. Obecnie odchodzi się od wręczania zwykłych kwiatów. Kompozycje z żywych roślin, choć wywołują zachwyt swoim pięknym wyglądem, mają bardzo dużą wadę — niestety są wyjątkowo nietrwałe. Cieszą oko tylko na krótką chwilę, szybko więdną i lądują zapomniane w koszu. Czasami na zaproszeniu w postaci wierszyka Nowożeńcy delikatnie sugerują, co chcieliby dostać zamiast kwiatów. Jeśli jednak brakuje takiej informacji, warto postawić na oryginalny prezent na ślub, który na długo utkwi im w pamięci

 

Kosz prezentowy – wyjątkowy prezent na ślub

Prezent na ślub

fot. materiał Partnera

Wybór ślubnego upominku nie zawsze jest tak oczywisty. Prezenty na ślub powinny być wyjątkowe i odpowiednie do rangi uroczystości. Dużą popularnością cieszą się kosze prezentowe, które już same w sobie są niepowtarzalne i unikatowe. W ofercie zestawów prezentowych od NAPU można znaleźć eleganckie upominki, odpowiednie, jako samodzielny prezent, jak i drobne podarunki będące świetnym dodatkiem do wręczanej gotówki. Kosz prezentowy to idealna alternatywa dla bukietu kwiatów. Warto go wybrać, jeśli zależy nam na czymś wyróżniającym, idealnie wpisującym się w gust Pary Młodej. Kosz prezentowy jest elegancki, z klasą oraz posłuży im przez dłuższy czas. Podczas delektowania się zawartością zestawu będzie im przypominać o tym wyjątkowym dniu.

Bogactwo oryginalnych produktów

Zamiast kupowania kwiatów na ślub, lepiej wybrać upominek, który będzie miał praktyczne zastosowanie, dzięki bogatej różnorodności produktów. Wybór wyrobów, które będą wchodzić w skład kosza prezentowego, jest ogromny. Zaczynając od dobrej jakości procentowego trunku, przez wyborne, ręcznie wyrabiane słodycze, na kawie i herbacie organicznej kończąc. W skład zestawu mogą wchodzić wyborne słodkości o różnej formie, kształcie czy wariancie smakowym. To wszystko sprawia, że taki prezent na ślub jest naprawdę unikatowy. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy kawy, alkoholu, jak i wyrobów luksusowych z najdalszych zakątków świata. Whisky czy wino zostały starannie wyselekcjonowane spośród dostępnych na rynku zagranicznym produktów i dobrane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców prezentu.

Efektowne i nietuzinkowe opakowanie

Prezent ślubny

fot. materiał Partnera

Na etapie wręczania prezentu istotne jest wyszukane opakowanie, które zachwyci i pozytywnie zaskoczy. Zjawiskowym prezentem dla nowożeńców będą kosze prezentowe pięknie zapakowane i gotowe już do wręczenia. Elegancka skrzynia prezentowa czy ręcznie wyplatana wiklinowa walizka przewiązana elegancką wstążką z satyny, wzbudzą zainteresowanie nie tylko samej Pary Młodej, ale również pozostałych gości. Do każdego zestawu możemy umieścić spersonalizowaną kartkę z niepowtarzalną dedykacją, która oczaruje obdarowane osoby już od momentu rozpakowania prezentu. Eleganckie kosze prezentowe na ślub zostały dokładnie skomponowane i dopracowane w nawet najdrobniejszych detalach. To wszystko decyduje o wyjątkowości całego upominku.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anielka 17 marca, 2022

    Jak byliśmy na ślubie u koleżanki to kupiliśmy jej irobota wspólnie i wtedy już koperty ani kwiatów nie dawaliśmy. Cieszyła się z tego prezentu 😉 Osobiście znam mało ludzi, którzy lubią odkurzać.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ