Friday, July 12, 2024
Home / Kultura  / Poland Fashion Week!

Poland Fashion Week!

Właśnie rusza Poland Fashion Week - jedna z największych imprez modowych w Polsce. Od 27-30 października Łódź zamieni się w mekkę projektantów, stylistów i modelek.

fashion philosophy

Fashion Philosophy - skomplikowana filozofia piękna czyli Poland Fashion Week, fot. Ela Kosiorek

fashion philosophy

Fashion Philosophy - skomplikowana filozofia piękna czyli Poland Fashion Week, fot. Ela Kosiorek

Właśnie rusza Poland Fashion Week – jedna z największych imprez modowych w Polsce. Od 27-30 października Łódź zamieni się w mekkę projektantów, stylistów i modelek.  

Ostatni tydzień października to nie tylko parady przebierańców na Halloween, ale najlepsze i największe pokazy mody: właśnie rusza Poland Fashion Week – Fashion Philosophy czyli jedna z największych imprez modowych w Polsce. Od 27-30 października Łódź zamieni się w mekkę projektantów, stylistów i modelek. Swoją obecność potwierdzili już między innymi tacy projektanci jak Paprocki i Brzozowski, Joanna Klimas i Łukasz Jemioł. Najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon, czyli wiosna lato 2012 pokażą też Łukasz Stachowicz, duet Bohoboco i marka Zuocorp. Na Poland Fashion Week nie zabraknie też dziennikarzy Miasta Kobiet. Specjalna relacja Konrada Fado już w kolejnym numerze!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ