Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / „Pokochaj swoje ciało” Talia Fuhrman

„Pokochaj swoje ciało” Talia Fuhrman

Talia Fuhrman to córka słynnego Joela Fuhrmana – lekarza i autora książki „Jeść, by żyć”. To propagatorka diety opartej niemalże wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego.

fot. materiał prasowy

Talia Fuhrman to córka słynnego Joela Fuhrmana – lekarza i bestsellerowego autora książki „Jeść, by żyć”. To propagatorka diety opartej niemalże wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego. 

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Podobnie jak większość młodych kobiet, ona także walczyła z negatywnym wizerunkiem własnego ciała oraz brakiem pewności siebie. Zdeterminowana, by pokonać wszystkie swoje słabości, zaczęła zgłębiać wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania, a także tajniki dobrej kuchni. Dzięki temu obudziła w sobie pasję do zdrowego, ekologicznego stylu życia oraz zapragnęła, by inne kobiety także podążyły tą samą ścieżką co ona. W książce „Pokochaj swoje ciało” Talia opowiada o tym, jak stała się pewną siebie, piękną i zadbaną kobietą, wzbogacając swoją opowieść o praktyczne wskazówki dotyczące diety bazującej na produktach pochodzenia roślinnego oraz o przepisy na przepyszne i zdrowe dania, i bardzo
oryginalne, np. awokadoladowe smoothie czy czekoladowe ciasteczka ciągutki.

Z niesłychaną determinacją rozprawia się z mitami dotyczącymi nie tylko diet odchudzających, ale także tak zwanego „zdrowego żywienia”, przedstawiając proste, ale bardzo skuteczne techniki osiągnięcia idealnej wagi i sposoby na naturalną pielęgnację ciała. Książka obfituje w przydatne informacje dotyczące tak zwanej super żywności i pokazuje, że właściwe odżywienie nie tylko ciała, ale również duszy to najlepszy przepis na to, by być szczęśliwszą, zdrowszą i piękniejszą kobietą.

Więcej informacji na wydawnictwokobiece.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 30x40 poster printing 9 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: miastokobiet.pl/pokochaj-swoje-cialo-talia-fuhrman/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ