Sunday, April 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Pokaz MMC studio PRE FALL 14/15 (zdjęcia)

Pokaz MMC studio PRE FALL 14/15 (zdjęcia)

MMC studio Ilona Majer i Rafał Michalak otwierają sezon warszawskich pokazów na jesień jesień-zimę 14/15. W Muzeum Etnograficznym w Warszawie, w scenografii, którą stworzyły prezentowane w trakcie wieczoru po raz pierwszy w Polsce, przywiezione do

MMC studio Ilona Majer i Rafał Michalak otwierają sezon warszawskich pokazów na jesień jesień-zimę 14/15. W Muzeum Etnograficznym w Warszawie, w scenografii, którą stworzyły prezentowane w trakcie wieczoru po raz pierwszy w Polsce, przywiezione do stolicy specjalnie na okoliczność pokazu instalacje Oskara Zięty. Duet MMC studio w kolekcji PRE FALL 14/15, w charakterystyczny dla siebie sposób interpretuje minimalizm mody lat ’90.

Pokaz MMC studio PRE FALL 14/15

Zdjęcie 1 z 20

fot. AKPA

 

Projektanci zderzają go z rockowym Dandysem w stylu Dawida Bowie. Karta kolorystyczna została uproszczona i zdominowana przez wszechobecną czerń. Pojawiające się odcienie granatu, biel i złoto mają za zadanie podkreślić jedynie oszczędność palety. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na kunszt kroju i konstrukcji, uwydatnić cięcia i detale. „Duet MMC jest dla mnie zawsze zaskakująco nieefekciarski, co bardzo doceniam. Serwują za to dobrą jakość, oryginalność i nigdy nie zawodzą mnie w tym temacie” – powiedziała Katarzyna Herman po pokazie. „To, co najbardziej lubię w pokazach MMC to fakt, że nigdy nie wiem, czego się spodziewać. Oni zawsze mnie zaskakują i to jest fantastyczne” – przyznała Margaret.

Sylwetka MMC PRE FALL 14/15 jest wydłużona, jej środek ciężkości został optycznie przesunięty w dół. Linia talii i bioder została celowo obniżona, a ramiona uległy wzmocnieniu. Mimo tych zabiegów MMC utrzymało charakterystyczną dla siebie lekkość i swobodny charakter całości. Również dzięki asymetrycznym rozwiązaniom konstrukcyjnym i sportowym detalom. MMC w PRE FALL 14/15 na nowo definiuje sport chic. Jak zawsze zastosowano dużo nowoczesnych i szlachetnych tkanin. Kaszmir został zderzony z metaliczną skórą, jedwabne ortaliony ze stretchową wełną. „Uwielbiam wyrazistość w ubiorze, dlatego jestem zachwycona tą kolekcją. Złoto i odważne kroje do mnie przemawiają. Bardzo ciekawe były także buty. Sama mam dziś na sobie fantazyjne szpilki Badury, które są bardzo wygodne i są znakomitym zwiastunem wiosny” – powiedziała Marcelina Zawadzka. Po raz pierwszy projektanci MMC studio pokazują buty. Skórzane kozaki, bootsy i sneakersy na jesień-zimę 14/15 powstały w kolaboracji z marką Badura. „Bardzo podobają mi się buty z dzisiejszego pokazu, sama dziś mam takie na sobie. Zawsze lubiłam buty kosmiczne, więc te sprostały moim wymaganiom. Przede wszystkim jednak są wygodne i świetnie się w nich chodzi” – powiedziała Joanna Horodyńska. „Szczególną uwagę zwróciłam na płaskie, złoto-czarne buty z białą podeszwą – są przepiękne! Koniecznie muszę je mieć, bo są bardzo w moim stylu” – dodała Paulina Sykut.

[Not a valid template]

 

W pokazie wykorzystano biżuterię marki Apart i Elixa a także okulary z salonu optycznego Andy&Mag oraz rajstopy z najnowszej kolekcji marki Gatta. Partnerami pokazu są marki Tony&Guy i Sephora. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ