Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Pokaż mi swoją biżuterię, a ja w odpowiedzi powiem Ci, jaka jesteś…

Pokaż mi swoją biżuterię, a ja w odpowiedzi powiem Ci, jaka jesteś…

Czy da się określić charakter kobiety po tym, jak biżuterię dla siebie kupuje? W pewnym stopniu tak! Okazuje się, że tego typu wybory są w stanie powiedzieć o przedstawicielce płci pięknej całkiem sporo. Nie jest

Biżuteria dla kobiet

Ozdoby dla każdej kobiety/ fot. materiały prasowe

Czy da się określić charakter kobiety po tym, jak biżuterię dla siebie kupuje? W pewnym stopniu tak! Okazuje się, że tego typu wybory są w stanie powiedzieć o przedstawicielce płci pięknej całkiem sporo. Nie jest rzecz jasna tak, że wybór konkretnej biżuterii może nam wszystko o danej osobie oznajmić, ale na pewno przyniesie sporo użytecznych wskazówek i podpowiedzi na jej temat

 

Idealistka bujająca w obłokach, czyli delikatność i subtelność

Zwykle te z pań, które wybierają dla siebie biżuterię bardzo dziewczęcą, niezwykle delikatną, z elementami romantycznymi i pełnymi uroku, mają naturę marzycielek i takie właśnie usposobienie. Lubią podkreślać swoją urodę w raczej delikatny sposób, nierzadko wybierają ubrania w kwiatowe printy – mają w sobie sporo dziewczęcego czaru!

Minimalizm dla nowoczesnych kobiet

Minimalistyczne, pełne prostoty, bardzo oryginalne biżuteryjne elementy to zwykle domena tych kobiet, które stawiają na niezależność w swoim życiu. Silne, ambitne, takie, które zdecydowanie wiedzą, czego chcą. Ich charakter przejawia się właśnie w tym, jakie biżuteryjne dodatki dla siebie wybierają. Wisior z dużą kwadratową zawieszką rzucającą się w oczy? Jak najbardziej! Duże kolczyki-koła do codziennego outfitu? Oczywiście!

A co dla wielbicielek klasyki?

Na szczęście w dzisiejszym biżuteryjnym świecie znajdzie się również coś dla wielbicielek tego, co klasyczne, co standardowe, co znane powszechnie od dawna. Kupują je dla siebie zwykle kobiety twardo stąpającego po ziemi, takie, które co prawda nie lubią się wyróżniać, jednak cenią ciekawe dodatki do stroju.

Gdzie zakupić biżuterię, która znakomicie wpisze się w gusta i upodobania każdego typu kobiety? Bez wątpienia na Xuping.pl da się wybrać dla siebie idealny egzemplarz na każdą okazję i dla każdej z pań. Oto jest miejsce w sieci, którego nie może przegapić którakolwiek z fanek biżuteryjnych elementów!

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Berda 8 stycznia, 2020

    Sama jestem wielką wielbicielką klasyki oraz minimalizmu. Nie powinno się przesadzać – im wcześniejsza pora dnia, tym skromniejsza powinna być biżuteria. Nie należy ozdabiać ciała mocnymi kolczykami i zjawiskowymi koliami, podczas godzin porannych. Zaszaleć mozna wieczorem 😉 W pracy wystarczą mi delikatne kolczyki plus zegarek. Wieczorami dokładam do tego bransoletkę albo naszyjnik. Z naszyjników lubię szczególnie złote celebrytki:
    https://ergold.pl/21-celebrytki-zloto
    Nie ma się co bać takich złotych lańcuszków, łańcuszki są specjalnie wzmacniane tak wiec są wytrzymałe.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ