Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Pojedynek profesjonalistów z celebrytami

Pojedynek profesjonalistów z celebrytami

Już 17 maja w Krakowie pierwszy w Polsce live fitness show

Fit Lovers w Krakowie już 17 maja / fot. materiały prasowe

Już 17 maja w Jatomi Fitness w Galerii Kazimierz odbędzie się drugi z czterech sportowych pojedynków, do których staną zawodowi sportowcy i internetowe gwiazdy znane z zamiłowania do fizycznej aktywności. W kolejnym starciu pierwszego w Polsce live fitness show zmierzą się: trener personalny Łukasz „Luca” Trochonowicz oraz kickbokser Konrad Kłusek. Challenge poprowadzą internetowe gwiazdy sportu – Fit Lovers, czyli energetyczny duet, któremu nie straszne jest żadne wyzwanie!

Fit Lovers w Krakowie już 17 maja / fot. materiały prasowe

Fit Lovers w Krakowie już 17 maja / fot. materiały prasowe

Jatomi Challenge to sportowe wyzwanie, w którym naprzeciw siebie stają profesjonalni zawodnicy i sportowi celebryci. W przygotowanych specjalnie dla nich „pojedynkach” muszą zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Żaden z uczestników nie spodziewa się co go czeka i może polegać tylko na własnej kondycji. Dodatkową dawkę adrenaliny gwarantuje fakt, że zawody transmitowane będą na żywo na Facebooku – jest to pierwszy w Polsce live fitness show.

Już 17 maja w Jatomi Fitness w Galerii Kazimierz naprzeciw siebie stanie Łukasz „Luca” Trochonowicz oraz uczestnik programu Jatomi Champions, Konrad Kłusek – Mistrz Świata w Kickboxingu organizacji K1 Global (klasa B).
To już drugi odcinek serii spektakularnych pojedynków w ramach akcji Jatomi Challenge. Premierowy show odbył się 10 maja w Warszawie, gdzie w Jatomi Fitness Złote Tarasy Michał „Owca” Owczarzak z youtube’owego kanału Warszawski Koks zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem Kettlebell, Marcinem Filipiakiem.

Transmisja LIVE tego wydarzenia rozpocznie się już o godz. 19:00 na fanpage’u Jatomi Fitness na Facebooku.
Spotkanie poprowadzi popularny duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – trenerzy, motywatorzy i propagatorzy zdrowego stylu życia.

Nasza akcja ma na celu nie tylko promowanie aktywnego, a przez to też zdrowego stylu życia, ale również pokazanie, ile radości i pozytywnej energii łączy się ze zdrową, sportową rywalizacją i współzawodnictwem – mówi Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers, prowadząca Jatomi Challenge – Wszystkie ćwiczenia, z jakimi zmierzą się uczestnicy wyzwania Jatomi dobraliśmy w taki sposób, żeby wynik pojedynku nie był przesądzony aż do ostatniej sekundy.

Profesjonalni sportowcy, którzy zmierzą się z gwiazdami to uczestnicy inicjatywy Jatomi Champions – programu wsparcia treningowego dla młodych, zdolnych sportowców reprezentujących Polskę na międzynarodowych zawodach.

Kolejne pojedynki odbędą się we Wrocławiu i Gdyni.
Wszystkie będą transmitowane na żywo na Facebooku 
Wrocław – 24 maja, godz. 19:00
Gdynia – 31 maja, godz. 19:00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ