Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Design  / Poduszki Twirre marki SNURK

Poduszki Twirre marki SNURK

SNURK to holenderska marka designerskich dodatków dla wszystkich, którzy lubią życie w poziomie. Tak żartobliwie się przedstawiają projektanci, czyli Erik i Peggy. A "snurk" znaczy "chrapać".

SNURK to holenderska marka designerskich dodatków dla wszystkich, którzy lubią życie w poziomie. Tak żartobliwie się przedstawiają projektanci, czyli Erik i Peggy. A „snurk” znaczy „chrapać”.

Dekoracyjne poduszki welurowe Twirre

Zdjęcie 1 z 4

fot. Creme de la Creme

SNURK projektuje pościel, ale także poduszki dekoracyjne. Najwyższej jakości nadruki na pościel z bawełnianego perkalu i welurowe poduszki powstają na podstawie zdjęć z nietypowych sesji, np. w gospodarstwie czy w muzeum kosmosu. Wzór Twirre na welurowych poduszkach (oraz pościeli) to zdjęcie dzianiny o splocie dżersejowym. Z drugiej strony poduszek widnieje zdjęcie „lewej” strony. Fotografie wykonano w skali rzeczywistej! Znajoma projektantów, Twirre, podjęła wyzwanie i wydziergała spory kawałek dzianiny na drutach długości kija od szczotki. Filmiki z niektórych sesji zdjęciowych SNURK pokazuje na swoim profilu na FB.

Dekoracyjne poduszki welurowe Twirre w kilku kolorach dostępne na miejscu oraz na zamówienie (159 zł), Creme de la Creme, ul. Józefa 5, Kraków

Nagroda dla BIOMARIS!

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012

Zapraszamy na naszą stronę www.creme.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ