Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Podsłuch na telefon. Jak go założyć?

Podsłuch na telefon. Jak go założyć?

Nigdy nie wiesz, kto cię słyszy. I nie tylko

Podsłuch telefonu

fot. Pixabay

Bywają sytuacje, gdy trzeba w sposób dyskretny, ale jednocześnie skuteczny i jednoznaczny sprawdzić pewne informacje. Podsłuch telefonu nie musi być zadaniem dla agenta specjalnego niczym z filmów akcji. Istnieją dużo prostsze sposoby, aby dotrzeć do informacji. Wystarczy na urządzeniu zainstalować oprogramowanie, przeznaczone do transferu informacji

 

Podsłuch telefonu bez tajemnic

Poleganie na domysłach może negatywnie wpływać na wiele sytuacji. Czasami potrzebne są jednoznaczne dowody, aby podjąć decyzję. Jeśli obawiasz się założyć podsłuch, który może zostać wykryty, nie musisz się już martwić. Oprogramowanie szpiegujące zrobi to dyskretnie i skutecznie. Jest pomyślane w ten sposób, że nie można go w żaden sposób wykryć na telefonie komórkowym, na którym zostało zainstalowane.

 

Oprogramowanie umożliwia podsłuchiwanie rozmów telefonicznych oraz śledzenie wszelkich komunikatorów, wiadomości SMS i używanych aplikacji. Dostarczone w ten sposób informacje są często niezbitym dowodem. Obawiasz się, że ktoś przechwyci podsłuch na telefon? Nie ma takiego ryzyka, ponieważ całość zebranych informacji jest przesyłana w zaszyfrowanej formie na bezpieczny serwer.

Oprogramowanie przeznaczone do podsłuchu. Co jeszcze potrafi?

Oprogramowanie do podsłuchu telefonu to nie tylko możliwość rejestrowania treści rozmów. Taki program potrafi o wiele więcej! Podsłuchy telefonów stosowane obecnie rejestrują też dźwięki otoczenia. Ikona aplikacji jest kompletnie niewidoczna na ekranie smartfona oraz podczas weryfikacji, jakie są używane aplikacje. Są kompatybilne z systemem android. Podsłuchiwanie telefonu z wykorzystaniem oprogramowania to nie tylko instalacja aplikacji do rejestracji dźwięku. To również możliwość dostania się do książki kontaktów oraz całej biblioteki zdjęć, także tych ukrytych.

 

Podsłuch Facebook brzmi nieco abstrakcyjnie? Teraz już nie, bo z oprogramowaniem Spy One można dowiedzieć się o wszelkich aktywnościach wykonywanych za pomocą tej aplikacji. Oprogramowanie nadzoruje aplikacje społecznościowe takie jak WhatsApp, Messenger, Gadu Gadu, Signal i wiele innych. To także możliwość uzyskiwania danych z GPS i śledzenie, dokąd udaje się osoba, będąca właścicielem telefonu.

 

Całość jest bardzo łatwa do zainstalowania. Sprawdź jedynie, czy telefon, który chcesz szpiegować, jest kompatybilny z oprogramowaniem Spy One. Lista modeli, które dobrze z nim współpracują, jest długa, ale nie obejmuje wszystkich dostępnych na rynku. Na szczęście najnowsze wersje obejmują też kolejne.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ