Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Kobieta w podróży – konkurs na letnie stylizacje

Kobieta w podróży – konkurs na letnie stylizacje

Hawaje czy Los Angeles, Paryż a może rodzime Suwałki - nieważne gdzie spędzasz wakacje, ważne

stylizacja podroz

Kobieta w podróży - konkurs na letnie stylizacje

Hawaje czy Los Angeles, Paryż a może rodzime Suwałki.

NIEWAŻNE GDZIE SPĘDZASZ WAKACJE, WAŻNE… W CZYM!

Zaprezentuj nam swoją wakacyjną stylizację i wygraj godzinne spotkanie ze stylistką!

stylizacja podroz

Nowy konkurs na stylizacje Miasta Kobiet jest jak podróż dookoła świata. Bo nieważne gdzie spędzasz wakacje, ważne... w czym! Zaskocz nas swoją wakacyjną stylizację i wygraj godzinne spotkanie ze stylistką, fot. Marcin Urban, marcinurban.pl

WAKACYJNY ODLOT
Wakacje to czas, kiedy możesz sobie pozwolić na odrobinę wolności i poszaleć – także w garderobie. Hawaje czy Los Angeles, Paryż a może rodzime Suwałki – nieważne gdzie spędzasz wakacje, ważne… w czym! Zaprezentuj nam swoją wakacyjną stylizację i wygraj godzinne spotkanie ze stylistką albo etui na telefon projektu Łucji Wojtali. Podróże inspirują!

Zasady:

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 18 sierpnia 2012 na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Kobieta w podróży”. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną stylizację/collage, którego jest autorem. Następnie 20 sierpnia uruchomiona zostanie platforma do głosowania. Osoba, która otrzyma najwięcej głosów zdobędzie nagrodę główną – zakupy ze stylistką.  Trzy kolejne stylizacje z największą ilością głosów nagrodzimy unikalnymi etui na komórki z dzianiny projektu Łucji Wojtali. Więcej: regulamin

Nagrody:

stylizacje-konkursI miejsce – godzinne spotkanie z osobistą stylistką z firmy OSA w Krakowie lub Warszawie.

Konsultacja pomoże Ci obiektywnie spojrzeć na swoją sylwetkę, dostrzec jej atuty i nauczyć się je eksponować. Dowiesz się, jakie kolory podkreślają Twój typ urody. Razem odnajdziecie Twój styl, a stylistka poradzi Ci, gdzie szukać inspiracji by codziennie wyglądać świetnie!

lucja wojtala akcesoriaWyróżnienie Internautów dla trzech uczestniczek konkursu – unikalne etui na komórkę z dzianiny projektu Łucji Wojtali.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY

I miejsce i godzinne spotkanie z osobistą stylistką otrzymuje Agnieszka Wachnik, która otrzymała 85 głosów w głosowaniu Internautów.

Daria Waśkowiak, Monika Brzyśkiewicz i Weronika Burzyńska otrzymują nagrody pocieszenia w postaci etui na komórkę z dzianiny projektu Łucji Wojtali.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Aleksandra 7 lipca, 2012

    Dziękuję za nowy konkurs na stylizację !:)

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ