Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Podpowiadamy, jak wybrać prezent dla rodziców na każdą okazję

Podpowiadamy, jak wybrać prezent dla rodziców na każdą okazję

Nigdy dość pomysłów w tej delikatnej materii

Prezent dla rodziców

fot. Fizkes / Shutterstock

Każda okazja do pokazania rodzicom jak bardzo ich kochamy i jak jesteśmy im wdzięczni, jest dobrą okazją. Wspólne prezenty zawsze są większym wyzwaniem, dlatego przedstawiamy nasze pomysły na prezent dla rodziców z różnych okazji

 

Praktyczny prezent dla rodziców na święta

Czasami zamiast myśleć nas osobnymi prezentami dla mamy i taty, łatwiej jest im podarować wspólny podarunek. Prezent świąteczny dla rodziców może być praktyczny, dzięki czemu będą mogli oni z niego korzystać razem. Pomyślmy co nasi rodzice lubią razem robić w wolnym czasie. Może spędzają go w kuchni i najbardziej ucieszą się ze sprzętu, który ułatwi im gotowanie. Może lubią przesiadywać w ogrodzie i brakuje im wygodnych foteli ogrodowych. A może wolą się poruszać i planowali sobie kupić rowerek stacjonarny? Prezent dla rodziców na święta Bożego Narodzenia może być w końcu praktyczny.

Prezent dla rodziców na ślub

Możemy tutaj pójść w kierunku zabawnego prezentu. Jeżeli nasi rodzice posiadają typowe pozowane zdjęcie we dwójkę, to możemy wysłać je do przerobienia. W ten sposób otrzymamy zdjęcie rodziców jako króla i królowej – możemy oczywiście wybrać epokę i styl. Taki prezent ślubny na pewno wywoła dużo śmiechu na weselu, a podziękowania dla rodziców nie będą nudne.

Kosz z prezentami

fot. materiał Partnera

Podczas wesela nie można też zapomnieć o rodzicach chrzestnych. Oni również przyczynili się do naszego wychowania, dlatego warto podarować im kosz prezentowy. Elegancka skrzynia albo ciekawe pudełko wypełnione dobrymi alkoholami, aromatycznymi kawami i herbatami i rzemieślniczymi słodyczami to prezent dla rodziców chrzestnych, który na pewno docenią.

Wspólny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Rocznica to czas wspomnień i miłości. Dlatego prezent na rocznice dla rodziców powinien być bardzo niezwykły. Z tej okazji możemy przygotować album ze zdjęciami, ale nietypowy. Przejrzyjmy rodzinne zdjęcia, na którym jest nasze rodzeństwo, ciocie, wujkowie, babcie i znajomi rodziców. Niech każda z tych osób wybierze swoje ulubione wspomnienie z rodzicami. Po włożeniu zdjęcia do albumu, niech pod spodem napisze wspomnienie z nim związane i życzenia na kolejne lata. To bardzo przemyślany i wzruszający prezent, który rodzice docenią niezależnie od ilości lat, jaką razem spędzili.

Kosz-prezent dla rodziców

fot. materiał Partnera

Prezent dla młodych rodziców

Czasami najlepszym prezentem dla takich rodziców jest ugotowanie im obiadu na kilka dni albo wzięcie dziecka na spacer, żeby mogli się zdrzemnąć. Na pewno zobaczymy wdzięczność w ich oczach, kiedy to zaproponujemy. Jeśli jednak chcemy podarować im coś bardziej praktycznego, to wielopak pieluszek zawsze zostanie doceniony i na pewno starczy na o wiele krócej, niż się spodziewamy. Z prezentów bardziej osobistych spersonalizowana zawieszka na smoczek dla dziecka na pewno będą fajnym pomysłem. Młodzi rodzice zawsze chętnie przytulą też kolejne śpioszki, skarpetki i czapeczki dla maleństwa, ale może pomyślmy o takich w większych rozmiarach, ponieważ śpioszków dla noworodków mają już pewnie pod dostatkiem.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Kamila 26 kwietnia, 2022

    Moi rodzice mają chyba wszystko, więc razem z siostrą wpadłyśmy na pomysł kupna irobota. Odciąża mamę i tatę w codziennym sprzątaniu, a oboje mają problemy z kręgosłupami.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ