Friday, April 12, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Podpowiadamy, jak wybrać prezent dla przyjaciółki na każdą okazję

Podpowiadamy, jak wybrać prezent dla przyjaciółki na każdą okazję

Od serca, z pomysłem i humorem

Prezent dla przyjaciółki

fot. Dean Drobot / Shutterstock

Przyjaciółka to często osoba, którą znamy najlepiej, dlatego wymyślenie dla niej prezentu nie powinno być problemem. Z drugiej strony nie chcemy podarować jej czegoś typowego. Dlatego właśnie przedstawiamy ciekawe pomysły na prezent dla przyjaciółki

 

Prezent dla przyjaciółki na urodziny

Urodziny naszej najbliższej koleżanki to idealna okazja, żeby pokazać jej jak dobrze ją znamy. Zastanówmy się, czym się interesuje, jakie ma „zajawki”. Możemy dzięki temu wpaść na prezent, który sama chciałaby sobie kupić. Urodzinowy prezent dla przyjaciółki powinien być też osobisty. Ciekawym pomysłem będzie zamówienie dżinsowej kurtki, na której będzie ręcznie namalowane ulubione wspólne zdjęcie albo symbol. My również możemy przy okazji zamówić sobie taką spersonalizowaną kurtkę. To na pewno pomysł na kreatywny prezent dla przyjaciółki.

 

Możemy też pójść w zabawne prezenty. Jeżeli nasza przyjaciółka jest fanką wina możemy jej sprawić mega kieliszek, który sprosta nawet jej możliwościom. Istnieją też wkręcane kieliszki, które można zamontować bezpośrednio w butelce. Możemy też wykorzystać jej zdjęcie i przesłać je do firmy, która zrobi z niego imitację okładki magazynu. Nagłówek zależy tylko od nas, więc możemy puścić wodze fantazji.

Prezent dla bliskiej koleżanki na święta

Pudło prezentowe

fot. materiał Partnera

Święta to świetna okazja żeby rozpieścić swoją przyjaciółkę. A nic nie rozpieszcza lepiej niż koszyk prezentowy. W zależności od gustów naszej przyjaciółki może ona znaleźć w takim koszu słodycze, kawy, herbaty, alkohol albo mix wszystkich powyższych rzeczy. Kosz prezentowy to ekskluzywny prezent dla przyjaciółki – przecież nie ma się co hamować przy prezencie dla naszej platonicznej bratniej duszy.

 

Jeśli lubimy sentymentalne prezenty, to ciekawym pomysłem będzie oprawiona grafika z mapą miasta, na której serduszkiem będzie zaznaczone miejsce, w którym się poznałyście. To ładna ozdoba na ścianę, a przy tym niezapomniany prezent dla przyjaciółki. Antyrama ze wspólnymi zdjęciami i odpowiednimi opisami to również ładny osobisty prezent.

Wyjątkowy prezent na 18-tkę dla przyjaciółki

Prezent dla przyjaciółki

fot. materiał Partnera

18-tka to ważna okazja w życiu każdej dziewczyny. W tym wieku lubimy szalone i śmieszne prezenty. Dlatego niezwykłym prezentem dla przyjaciółki z okazji jej 18 urodzin będzie na przykład Niezbędnik 18-latki. Jest to specjalnie robiona skrzyneczka z zawartością, którą sami możemy wybrać. Może znaleźć się tam pierwsza butelka alkoholu, przybory do makijażu, biżuteria, albo co tylko sobie wymyślimy. To fajny i spersonalizowany prezent idealny dla dziewczyny.

 

Jeżeli chcemy podarować bardziej osobisty prezent, to spersonalizowana biżuteria, na przykład wisiorek z zawieszką, która ma dla Was znaczenie, na pewno zostanie doceniona. Wiele firm oferuje możliwość zaprojektowania takiej biżuterii samemu, więc możemy zaoferować naszej przyjaciółce naprawdę unikalny prezent.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ