Saturday, May 21, 2022
Home / Miasto Prezentów  / Podaruj balijskie SPA – vouchery prezentowe

Podaruj balijskie SPA – vouchery prezentowe

Podaruj swoim bliskim chwile relaksu i przyjemności. Farmona Wellness&SPA na specjalne okazje przygotowała vouchery prezentowe.

fot. materiał prasowy

Chwile relaksu i przyjemności to luksus, który możesz podarować swoim bliskim już teraz. Vouchery prezentowe na niezapomniane zabiegi w Farmona Wellness&SPA, to oryginalny podarunek dopasowany do preferencji obdarowanej osoby. Niepowtarzalna atmosfera prawdziwego balijskiego SPA otuli zmysłową wonią azjatyckich kwiatów, ziół i olejków eterycznych. Kojący dotyk Balijskich terapeutów zabiera w podróż do Świata Orientu przynosząc odprężenie dla duszy i ciała. Azjatyckie masaże i rytuały piękna sprzyjają wyciszeniu i równowadze. Taki prezent to podróż do prawdziwego piękna. Dla każdego kto przy zakupie vouchera poda hasło Miasto Kobiet, otrzyma przyjemną niespodziankę.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

W zgodzie z naturą
Symbioza z naturą, wiara w to, że jest ona niewyczerpalnym źródłem urody, harmonii i relaksu nieustannie towarzyszy Farmona Wellness & SPA.
Idea natury obecna jest nie tylko w aranżacji wnętrz. Również w bogactwie naturalnych, aromatycznych składników użytych podczas zabiegów i rytuałów azjatyckich. To kompozycje orientalnych ziół, przypraw i kwiatów, oparte na autorskich recepturach, pochodzące z najdalszych zakątków świata: Chin, Laosu, Indonezji i Sri Lanki. Produkty te przygotowywane są bezpośrednio przed zabiegiem. Ich niezwykłe pielęgnacyjne właściwości otwierają drogę do świata piękna, któremu od setek lat próbuje sprostać zachodnia kosmetologia. Sprawiają, że orientalne zabiegi i rytuały stają się niezwykłym doznaniem.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Hotel Farmona Wellness & SPA  ul. Jugowicka 10c,  Kraków; tel. +48 12 252 70 20;  e-mail: spa@spafarmona.pl;

Po więcej zapraszamy na www.spafarmona.pl

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach