Saturday, April 13, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Podaruj balijskie SPA – vouchery prezentowe

Podaruj balijskie SPA – vouchery prezentowe

Podaruj swoim bliskim chwile relaksu i przyjemności. Farmona Wellness&SPA na specjalne okazje przygotowała vouchery prezentowe.

fot. materiał prasowy

Chwile relaksu i przyjemności to luksus, który możesz podarować swoim bliskim już teraz. Vouchery prezentowe na niezapomniane zabiegi w Farmona Wellness&SPA, to oryginalny podarunek dopasowany do preferencji obdarowanej osoby. Niepowtarzalna atmosfera prawdziwego balijskiego SPA otuli zmysłową wonią azjatyckich kwiatów, ziół i olejków eterycznych. Kojący dotyk Balijskich terapeutów zabiera w podróż do Świata Orientu przynosząc odprężenie dla duszy i ciała. Azjatyckie masaże i rytuały piękna sprzyjają wyciszeniu i równowadze. Taki prezent to podróż do prawdziwego piękna. Dla każdego kto przy zakupie vouchera poda hasło Miasto Kobiet, otrzyma przyjemną niespodziankę.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

W zgodzie z naturą
Symbioza z naturą, wiara w to, że jest ona niewyczerpalnym źródłem urody, harmonii i relaksu nieustannie towarzyszy Farmona Wellness & SPA.
Idea natury obecna jest nie tylko w aranżacji wnętrz. Również w bogactwie naturalnych, aromatycznych składników użytych podczas zabiegów i rytuałów azjatyckich. To kompozycje orientalnych ziół, przypraw i kwiatów, oparte na autorskich recepturach, pochodzące z najdalszych zakątków świata: Chin, Laosu, Indonezji i Sri Lanki. Produkty te przygotowywane są bezpośrednio przed zabiegiem. Ich niezwykłe pielęgnacyjne właściwości otwierają drogę do świata piękna, któremu od setek lat próbuje sprostać zachodnia kosmetologia. Sprawiają, że orientalne zabiegi i rytuały stają się niezwykłym doznaniem.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Hotel Farmona Wellness & SPA  ul. Jugowicka 10c,  Kraków; tel. +48 12 252 70 20;  e-mail: spa@spafarmona.pl;

Po więcej zapraszamy na www.spafarmona.pl

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ