Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Poczuj się pewniej i ciesz się swoją kobiecością

Poczuj się pewniej i ciesz się swoją kobiecością

W marcu klinika SCM zaprasza wszystkie panie, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, na bezpłatne warsztaty z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej.

Zapraszamy na warsztaty | fot. materiały prasowe

W marcu klinika SCM zaprasza wszystkie panie, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, na bezpłatne warsztaty z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej.

Zapraszamy na warsztaty | fot. materiały prasowe

Zapraszamy na warsztaty | fot. materiały prasowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów Klinika SCM rozszerza zakres świadczonych usług o te dziedziny medycyny, które służą poprawie jakości ich życia, w tym także o ginekologię plastyczną oraz laseroterapię. Nim podejmiemy się leczenia, warto dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie dają.

Doktor Tomasz Basta w kameralnej, przyjaznej atmosferze odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości oraz przybliży zarówno estetyczne jak i zdrowotne możliwości jakie daje nam ta dziedzina medycyny.
Do współpracy klinika SCM zaprosiła wybitnego specjalistę dra n. med. Rafała Kuźlika, eksperta z programu Sekrety Chirurgii realizowanego w Klinice chirurgii plastycznej dra Szczyta, którego wiedza i ogromne doświadczenie stanowią gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług.

Ginekologia estetyczna i plastyczna

Jeszcze kilka lat temu były to tematy tabu. Dziś dzięki ginekologii estetycznej bariera wstydu i dyskomfortu została przełamana. Nowoczesne metody leczenia małoinwazyjnego mogą przywrócić utraconą kobiecość i odwrócić bieg czasu.
Dziś za sprawą medialnej popularyzacji tematu zabiegi te stają się czymś naturalnym i powszechnym. Polki dowiedziały się, że mogą zmienić w swoim ciele coś, co stanowiło dla nich intymny, a więc wstydliwy problem.

Wykonywanych przez ginekologów plastyków zabiegi to głownie plastyka warg sromowych (mniejszych i większych), pochwy i krocza, wzgórka łonowego, napletka łechtaczki i błony dziewiczej (jej odtworzenia lub usunięcia). Coraz bardziej popularne stają się zabiegi medycyny estetycznej mające na celu rewitalizację sfer intymnych, poprawę funkcji seksualnych lub wyglądu sromu. Stosując nowoczesne technologie laserowe uzyskujemy efekt wybielania warg sromowych i odbytu, natomiast użycie nici Vaginal Narrower pozwala na zwężanie wejścia do pochwy oraz lifting tkanek krocza.

– Warto zaznaczyć, że część zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, szczególnie tych z użyciem popularnych ostatnio laserów, wykonywana jest w gabinetach kosmetycznych lub przez osoby nieposiadające odpowiednich kwalifikacji. Takie zabiegi powinni wykonywać lekarze odpowiednio do tego celu przeszkoleni – mówi doktor Tomasz Basta.

Terminy warsztatów:
wtorek, 3 marca 2015 r. – godzina 19:00
piątek, 27 marca 2015 r. – godzina 19:00

Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W trakcie spotkania odbędą się także indywidualne konsultacje lekarskie.

Zapisy:
telefon 12 353 66 01, 780 614 102
e-mail: recepcja@scmkrakow.pl

Klinika SCM Kraków, Ul. Grzegórzecka 67C/U6, Wiślane Tarasy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ