Thursday, June 20, 2024
Home / Kultura  / Poczucie własnej wartości

Poczucie własnej wartości

Wszyscy przychodzimy na świat pełni obietnic i możliwości. Dla tych, którzy dorastają w zdrowych, dobrze funkcjonujących rodzinach, podróż przez życie jest całkiem prosta. Jednak wielu ludzi wychowuje się w rodzinach, które z wielkim trudem walczą

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem 

Wszyscy przychodzimy na świat pełni obietnic i możliwości. Dla tych, którzy dorastają w zdrowych, dobrze funkcjonujących rodzinach, podróż przez życie jest całkiem prosta. Jednak wielu ludzi wychowuje się w rodzinach, które z wielkim trudem walczą o poczucie bezpieczeństwa. Tym ostatnim terapeutka Sharon Wegscheider-Cruse pokazuje, że nie muszą powielać rodzinnych wzorców dotyczących dysfunkcji czy uzależnień.

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie / fot. materiał prasowy

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie to najnowsze wydanie światowego bestsellera, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem czytelników. W rozszerzonej i uzupełnionej wersji poradnika uznana amerykańska terapeutka wyjaśnia, jak na każdym etapie życia możemy budować poczucie własnej wartości. Autorka tłumaczy, jak pozbyć się toksycznych myśli, które podkopują naszą wiarę w siebie, jak wybrać zdrowsze, nowe perspektywy, jak znaleźć wspierającą rodzinę z wyboru i codziennie na nowo się udoskonalać.

Książka pomoże ci zrozumieć siebie oraz wskaże drogę ku pełniejszemu, bardziej radosnemu i satysfakcjonującemu życiu. Przekonasz się, że poczucie własnej wartości to kwestia wyboru, a nie prawo przynależne z urodzenia.

Cztery ważne słowa: wszystko zależy od Ciebie

***

Sharon Wegscheider-Cruse – założycielka Onsite Workshops w Tennessee, prezes Krajowego Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Alkoholików. Ceniona konsultantka, nauczycielka i autorka 17 książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków (m.in. francuski, niemiecki, hiszpański, grecki, portugalski i japoński). Jako terapeutka rodzinna prowadzi warsztaty na całym świecie. Z jej konsultacji korzystają: wojsko, przedstawiciele systemu edukacji, biznesu i przemysłu, ośrodki terapeutyczne i korporacje.

Źródło: GWP

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ