Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Po prostu Wow!

Po prostu Wow!

Lubisz polskie marki i jesteś pro-eko? Poznaj WoW.

Lubisz polskie marki? Nie akceptujesz tego, że do powstawania topowych kreacji wykorzystuje się niewinne zwierzęta? Śledzisz trendy, a nawet idziesz o krok dalej i inspiruje cię to, co dopiero stanie się modne? Poznaj WoW!

moda stylizacje magdalena awęcka wow polska marka projektantka styl

Poznaj projekty Magdaleny Awęckiej / fot. Szymon Boczek, modelka: Joanna Then

WoW to nasza rodzima marka, której twórcy stawiają na zastępowanie naturalnych tworzyw zamiennikami o identycznych właściwościach z uwagi na względy etyczne. To także marka, która tworzy ubrania nowatorskie i jedyne w swoim rodzaju.

„Made in China”? Zapomnij! WoW to pieczołowicie wykonane ubrania tworzone w zaprzyjaźnionym zakładzie krawieckim, gdzie każdemu z osobna poświęca się maksimum zaangażowania.

To wprawdzie nowa na rynku marka, ale już teraz wróżymy jej ogromny sukces. Powstała w 2015 roku dzięki Magdalenie Awęckiej, która nie mając żadnego doświadczenia w projektowaniu podbiła rynek swoimi unikatowymi kreacjami. Artystka wypuściła już dwie świetne kolekcje.

Najnowsza z nich SS2016 to prawdziwa gratka dla wielbicielek luksusu. Kolekcja to małe dzieło sztuki. Jest niewielka, stworzona z myślą o kobietach ceniących swoje poczucie wartości i lubiących się rozpieszczać.

WoW stawia na klasykę i ponadczasową prostotę, ale nie nudę! Klasyczne kolory połączone z nowatorskimi krojami zachwycają, a jednocześnie nadają się na każdą okazję, od tych formalnych aż po codzienne. Sprawdź sama i zainspiruj się: http://www.wowonline24.com/

Ubrania można znaleźć także w krakowskim butiku Forum Mody i warszawskim Offszem Offszem.

WOW (2)GAL

fot. Szymon Boczek, modelka: Joanna Then

Wow-2 (2)GAL

fot. Szymon Boczek, modelka: Joanna Then

WoW-2GAL

fot. Szymon Boczek, modelka: Joanna Then

WoWGAL

fot. Szymon Boczek, modelka: Joanna Then

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ