Friday, July 19, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Plebiscyt Honorowe Obywatelstwa Miasta Kobiet (zakończony)

Plebiscyt Honorowe Obywatelstwa Miasta Kobiet (zakończony)

Mamy już 10 lat, z tej okazji dzisiaj startuje nasz Plebiscyt Honorowe Obywatelstwa Miasta Kobiet. Głosowanie czas zacząć!

PLEBISCYT ZAKOŃCZONY. WYNIKI OGŁOSIMY PODCZAS UROCZYSTEJ GALI URODZINOWEJ 28 PAŹDZIERNIKA

Miasto Kobiet powstało 10 lat temu! Od dekady tworzymy magazyn o kobietach i dla kobiet. Pokazujemy ich świat w wymiarze lokalnym – krakowskim, a od trzech lat także warszawskim. Przez ten czas na naszych łamach gościli ludzie ze wszystkich dziedzin życia społecznego, artyści biznesmeni i pasjonaci… Niektórzy stali się nam wyjątkowo bliscy, lub w szczególny sposób zapracowali na nasz podziw.

nominowani

Dziś pragniemy ich wyróżnić wręczając nominacje na Honorowych Obywateli Miasta Kobiet. O tym, kto ostatecznie otrzyma ten tytuł w każdej z 10 kategorii (są to: moda, design i sztuka, aktorstwo, muzyka, literatura, kuchnia, zdrowy styl życia, uroda, życie publiczne oraz miejsce/inicjatywa) zdecydujecie Wy – nasi Użytkownicy.

Głosowanie potrwa od 18.09.2014 r. do 18.10.2014 r. do godziny 12:00. Przez pierwsze trzy tygodnie głosowanie będzie jawne, na ostatnie 5 dni trwania plebiscytu głosowanie utajnimy, by nominowani z niecierpliwością wyczekiwali ogłoszenia wyników, które nastąpi 28 października podczas uroczystej gali urodzinowej Miasta Kobiet w krakowskiej Cricotece. Laureaci – Honorowi Obywatele Miasta Kobiet – otrzymają symboliczne Klucze do Miasta Kobiet, wykonane przez artystę jubilera Bartosza Cibę, a także ekskluzywne kosmetyki RevitaLash®.

Na jednego kandydata  można oddać jeden głos dziennie.

UWAGA KONKURS! 

Spośród osób, które nie tylko zagłosują w naszym plebiscycie, ale także uzasadnią co najmniej dwa swoje wybory i wyślą je do nas drogą mailową konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „plebiscyt”, wyłonimy 5 osób, które nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na urodzinową galę. Każde uzasadnienie powinno zawierać maksymalnie 500 znaków bez spacji, forma pracy tylko zwykły tekst.

Po szczegóły plebiscytu i konkursu odsyłamy do regulaminu.

ZAPRASZAMY GO GŁOSOWANIA PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ LISTA KATEGORII Z NOMINOWANYMI OSOBAMI

1. NOMINOWANI W KATEGORII MODA

2. NOMINOWANI W KATEGORII URODA

3. NOMINOWANI W KATEGORII LITERATURA

4. NOMINOWANI W KATEGORII MUZYKA

5. NOMINOWANI W KATEGORII AKTORSTWO

6. NOMINOWANI W KATEGORII DESIGN I SZTUKA

7. NOMINOWANI W KATEGORII ZDROWY STYL ŻYCIA 

8. NOMINOWANI W KATEGORII KUCHNIA

9. NOMINOWANI W KATEGORII ŻYCIE PUBLICZNE

10. NOMINOWANI W KATEGORII MIEJSCE/INICJATYWA/INSTYTUCJA

logotypy sponsorzy net (1)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ