Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Oferta komórkowa dopasowana do Twoich potrzeb #chceszmasz

Oferta komórkowa dopasowana do Twoich potrzeb #chceszmasz

Nowy plan komórkowy Orange jest elastyczny i daje wiele możliwości na miarę potrzeb

plan komórkowy

FLEX to nowy, elastyczny plan komórkowy Orange /grafika: materiały Partnera

Cenisz sobie niezależność, elastyczność i nowoczesność? Nie lubisz, gdy ktoś narzuca Ci sztywne zasady? Chcesz sam decydować o tym, co jest dla Ciebie ważne? Wybierz plan komórkowy Orange Flex i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać

Koniec z długoterminowymi umowami

Długoterminowe umowy, kary za ich zerwanie i sztywne warunki to już przeszłość. Teraz możesz korzystać z wygodnej opcji, łączącej wygodę abonamentu i elastyczność oferty na kartę, czyli nowego rozwiązania, jakim jest Orange Flex. To prawdziwie elastyczny plan komórkowy w aplikacji, dostępny w formie subskrypcji. Jak działa? Do wyboru masz dwie metody płatności – dodanie w aplikacji karty płatniczej lub doładowywanie Twoich środków w aplikacji poprzez BLIK. Nie musisz pamiętać o terminowych przelewach, ani regularnym doładowywaniu konta. Od teraz to wszystko będzie dużo prostsze. A co, jeśli zechcesz zrezygnować? Za pomocą jednego kliknięcia anulujesz subskrypcję w aplikacji. Szybko i bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Plan skrojony na Twoją miarę

Chcesz na bieżąco kontrolować swoje wydatki i decydować o tym, ile płacisz za telefon? Zależy Ci na tym, aby móc w każdej chwili zmienić obecny plan i dopasować go do swoich aktualnych potrzeb? Orange Flex daje Ci taką możliwość. Wybierasz jeden spośród 4 planów, różniących się liczbą dostępnych GB. Najtańszy z nich kosztuje zaledwie 25 zł miesięcznie. Bez względu na wybór, w każdym planie otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Kiedy jednak zdecydujesz, że Twój plan posiada zbyt mały pakiet danych, możesz swobodnie zmienić go na większy, a później wrócić do mniejszego. Zero dodatkowych opłat, zero wizyt w salonie i formalności. Wszystko to zrobisz szybko, bez wychodzenia z domu, za pomocą aplikacji.

Dodatkowa karta SIM

Korzystasz ze smartwatcha? A może zależy Ci na możliwości używania karty do przeglądania internetu na laptopie czy tablecie? Jeśli tak, koniecznie zamów dodatkową kartę SIM, która obsługuje ten sam numer na kolejnym urządzeniu. A jeśli mowa o karcie SIM… pamiętaj, że w Orange Flex możesz skorzystać także z eSIM – wirtualnej karty. Wystarczy kilka kliknięć w telefonie, żeby ją aktywować. Teraz technologia eSIM jest dostępna w Orange Flex dla użytkowników iOS, jak i Androida!

Pakiety idealne dla Ciebie

Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swoją ofertę? Dzięki Orange Flex możesz dopasować ją do swoich pasji. Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia bez swojej ulubionej playlisty? Wybierz Music Pass, który da Ci możliwość słuchania ulubionej muzyki w wybranych aplikacjach i serwisach muzycznych bez pomniejszania pakietu GB. Uwielbiasz oglądać filmy i seriale? Nie ograniczaj się – oglądaj je wszędzie, gdzie tylko chcesz, dzięki Video Passowi. Social media to Twój żywioł? Nie potrafisz żyć bez Facebooka, Instagrama czy TikToka – na szczęście w Orange Flex masz Social Pass, dostępny w każdym planie bez dodatkowych opłat.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ