Thursday, July 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Plakat szyty na miarę

Plakat szyty na miarę

Plakaty nadają wnętrzom awangardowy sznyt

plakat wnętrze mieszkania

fot. Unsplash

Dekoracje naścienne to często końcowy etap urządzania domu czy mieszkania. Aby finalne efekty wypadły pomyślnie i cieszyły oko, warto postawić na niebanalne pomysły. Jednym z nich są plakaty na zamówienie. Gdzie je zamówić i jak wygląda ten proces? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule

 

Plakat ‒ oryginalna ozdoba ścian

Plakaty wykorzystywane jako element ozdobny ścian cieszą się niesłabnącą popularność od wielu lat. Ozdoba w postaci plakatu to doskonałe rozwiązanie we współczesnych, często eklektycznych wnętrzach. Jednak taki rodzaj ozdoby ściennej sprawdzi się też w bardziej klasycznych aranżacjach. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, co znajdzie się na plakacie, a to z kolei w przypadku plakatów na zamówienie zależy tylko i wyłącznie od zamawiającego. Jeśli więc poszukujesz oryginalnej i niepowtarzalnej grafiki, która ozdobi ściany Twojej sypialni, zaprojektuj ją samodzielnie! Plakat szyty na miarę to też bardzo dobre pomysł na zindywidualizowany prezent. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego z okazji urodzin czy też ważnej rocznicy, plakat własnego projektu na pewno ucieszy obdarowanego. Bardzo popularnym trendem jest też tworzeniem plakatów, które upamiętniają ważne daty z życia rodziny: narodziny dziecka czy datę ślubu. Jak zamówić taki plakat?

Zaprojektuj samodzielnie lub skorzystaj z pomocy

Jeśli masz już pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój wymarzony plakat, możesz go zamówić od razu, na przykład na stronie https://ubierzswojesciany.pl/53-plakaty-na-zamowienie. Możesz też skorzystać z fachowego doradztwa w tym zakresie. Doświadczona ekipa grafików zaprojektuje dla Ciebie plakat na podstawie wskazanych przez Ciebie kryteriów. Taki projekt możemy dowolnie spersonalizować: wybrać indywidualne kolory plakatu, grafikę oraz tekst. Ponadto do konkretnego projektu plakatu można dopasować idealną do niego ramkę. Warto eksperymentować z nietuzinkowymi połączeniami, które dają bardzo oryginalne efekty. Własnoręcznie zaprojektowane plakaty na zamówienie to frajda w najczystszej postaci! Po opisaniu pomysłu na projekt naszego plakatu, w specjalnym oknie pojawi się jego orientacyjna cena. O ewentualnych zmianach ceny, wynikających z nader skomplikowanego projektu, zostaniemy poinformowani przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Niezwykle modne mapy miast

Bardzo oryginalnym pomysłem są plakaty przedstawiające mapę konkretnego miasta. Taka plakatowa mapa zaprezentowana w pięknej, ozdobnej ramie będzie wyglądać doskonale w wielu różnych wnętrzach. Możemy zamówić mapę dowolnego polskiego lub zagranicznego miasta. Taki plakat może zostać wykonany w orientacji poziomej lub pionowej. Jeśli więc jest na świecie miasto szczególnie bliskie Twojemu serce, nie wahaj się i wyeksponuj je na ścianie swojego domu! To bardzo modny i minimalistyczny sposób na dekorację ściany. Już dziś zamów swoje plakaty na zamówienie i ciesz się tą niepowtarzalną dekoracją.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • MamaMetryczka 10 sierpnia, 2021

    Plakat na ścianę to idelany pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni – posiadam ogromna mapę i naprawdę robi wrażenie na osobach, które pierwszy raz widzą mój pomysł na aranżacje ściany w salonie – polecam plakaty i inne odoby ścienne – warto je stosować w każdym pomieszczeniu 🙂

  • Karolcia 13 października, 2021

    Jeśli chodzi o salon, to ostatnio modne są plakaty Line Art! Bardzo szeroki wybór i najważniejsze — ten styl plakatów pasuje do każdej kolorystyki salonu, każdej!
    https://magartpaper.pl/kategoria-produktu/plakaty/plakaty-do-salonu/plakaty-line-art/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ