Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Placebo jesienią zagra koncert w Warszawie (video)

Placebo jesienią zagra koncert w Warszawie (video)

Dnia 21 maja o 13.00 polskiego czasu, światowej sławy zespół rockowy Placebo ogłosił wiadomość - tytuł i datę premiery ich siódmej płyty “LOUD LIKE LOVE”. Album wydany został 16 września 2013 r. Producentem nagranej w

Placebo zagra koncert w Warszawie

Placebo zagra koncert w Warszawie / fot. materiał prasowy

Dnia 21 maja o 13.00 polskiego czasu, światowej sławy zespół rockowy Placebo ogłosił wiadomość – tytuł i datę premiery ich siódmej płyty “LOUD LIKE LOVE”. Album wydany został 16 września 2013 r. Producentem nagranej w Londynie w RAK Studios w 2012 i na początku 2013 roku płyty jest Adam Noble. Album zawiera 10 całkowicie nowych utworów.

Placebo zagra koncert w Warszawie

Placebo zagra koncert w Warszawie / fot. materiał prasowy

Równocześnie z ogłoszeniem informacji o płycie, Placebo potwierdziło także europejską trasę, która rozpocznie się 12 listopada w Warszawie. Przedsprzedaż dla fan clubu potrwa 69 godzin, dając już teraz fanom szansę zakupu biletów na jesienną trasę. Fani w Stanach, Ameryce Łacińskiej, Australii, Azji, innych krajach europejskich i w Europie Wschodniej nie muszą się martwić – Placebo zawita do nich wkrótce.

Nowy album Placebo “Loud Like Love” dostępny będzie w 5 formatach:

– 3D Lenticular Super Deluxe Box Set

– Limited Edition Deluxe Digi-Pack Version

– Double 12″ Coloured Vinyl Gatefold Edition

– Standard CD Album

– Digital

Obejrzyj video zapowiadające koncert Placebo w Warszawie


Placebo, aktualnie związane z Universal Music, wydało dotychczas sześć albumów studyjnych i sprzedało ponad 12 milionów płyt na całym świecie. Debiutancki krążek grupy zatytułowany po prostu Placebo i wydany w 1996 r, pokrył się złotem w Wielkiej Brytanii i platyną we Francji. Od tego czasu zespół cieszy sią coraz większymi sukcesami na całym świecie dzięki niepowtarzalnej mieszance muzycznej i znakomitym występom na żywo. Z uwagi na ich znak szczególny, jakim jest ciemny i melodyjny dźwięk, na który składa się m.in. natychmiast rozpoznawalny wokal Brian’a Molko, Placebo jest jednym z najważniejszych zespołów rockowych ostatniej dekady. W 2009 roku grupa otrzymała nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii ‘Best Alternative’ act. Ich ostatni album studyjny – “Battle for the Sun”, wydany przez sieć niezależnych partnerów na całym świecie, osiągnął nr 1 w 10 krajach, należał do pierwszej piątki w 20 innych i przez dwa tygodnie zajmował pierwsze miejsce na Billboard European Album Charts.

Więcej informacji na www.placeboworld.co.uk oraz www.loudlikelove.com

Co: PLACEBO – koncert w Polsce

Gdzie: Warszawa, Torwar

Kiedy: 12 listopada 2013

Bilety do kupienia na www.livenation.pl lub www.eventim.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ