Sunday, July 21, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Festiwal Rok Kobiet  / Piss&Love: From Mom`s Vagina

Piss&Love: From Mom`s Vagina

Piss&Love wystąpi na Festiwalu Rok Kobiet. Na końcu tekstu zapiszesz się na wydarzenie!

Skład Piss&Love na tle muralu przy Dolnych Młynów w Krakowie

Piss&Love / fot. Alicja Grzejszczak

Rockowo-alternatywny zespół Piss&Love powstał na obozie Karioki Girls Rock Camp (GRC) w 2016 roku. Po miesiącach poszukiwań, wielu przetasowaniach i zmianach wewnętrznych założycielki bandu wróciły do pierwotnego pomysłu, aby zespół składał się wyłącznie z dziewczyn

Jesteśmy grupą, która wciąż szuka swojego brzmienia. Gramy rocka i offa – tworzymy ,,dziwne dźwięki”

– mówią Piss&Love.

Piss&Love to alternatywno-rockowy girlsband z Krakowa

Piss&Love / fot. A. Grzejszczak

– Najlepsza decyzja jaką wspólnie podjęłyśmy to reaktywacja zespołu.To na tyle czasochłonne i absorbujące uwagę zajęcie, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Kluczem do sukcesu jest motywacja, której co rok dostarczają nam obozy GRC, w których niektóre bierzemy udział jako wolontariuszki. Tydzień z muzyką daje nam zapas energii na następne trzy miesiące. Najcenniejsza rzeczą dla naszego zespołu jest damski skład. Wbrew pozorom bardzo ciężko jest znaleźć dopasowaną pod względem chęci tworzenia grupę, która składa się tylko z dziewczyn. Każde nasze podejście z udziałem płci przeciwnej kończyło się niepowodzeniem – jednym głosem mówią Piss&Love czyli Milena Janczur, Madzia Mazurek, Lidia Mika i Orka Politowicz. Na pytanie „skąd się wzięłyście?” odpowiadają krótko i na temat: – From mom`s vagina.

 

 

 Festiwal Rok Kobiet

Festiwal Rok Kobiet 2018

Festiwal Rok Kobiet 2018

Piss&Love wystąpią na Festiwalu Rok Kobiet 20 października 2018 r. w Sheraton Grand Hotel. Dowiedz się więcej o Festiwalu Rok Kobiet.

Dowiedz się więcej o prelegentkach Festiwalu Rok Kobiet.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i otrzymuj informacje o Festiwalu Rok Kobiet.

Chcesz wziąć udział w największej w Krakowie imprezie mocy? Zapisz się już dzisiaj! Wstęp na Festiwal Rok Kobiet jest bezpłatny.


Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ