Monday, April 12, 2021
Home / Moda  / Design  / Pióroteka – bo pióra są piękne!

Pióroteka – bo pióra są piękne!

Pióro wieczne to jedno z najbardziej osobistych przedmiotów, stalówka układa się do ręki właściciela i przez to pióro staje się bardzo indywidualne. Więc jeśli chcesz podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego i bardzo osobistego, postaw na

Pióroteka

Pióro wieczne to jedno z najbardziej osobistych przedmiotów, stalówka układa się do ręki właściciela i przez to pióro staje się bardzo indywidualne. Więc jeśli chcesz podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego i bardzo osobistego, postaw na pióro wieczne. Nie rozstanie się z nim już nigdy i zawsze będzie przypominało o Tobie. Jeżeli chcesz sprawić jeszcze większe wrażenie na swojej Walentynce wygraweruj na piórze wyjątkową dedykację. 

Pióro Visconti Rembrandt

Zdjęcie 1 z 5

Kolekcja z żywicy z wykończeniami ze stali szlachetnej, wraz z możliwością personalizacji poprzez My Pen System (inciały, znaki zodiaku, kamienie - na końcu skuwki do wymiany samodzielnej) oraz specjalny system zamykania "Click on no touch" Jest on oparty na systemie magnetycznym, który nie powoduje tarcia pomiędzy częściami skuwki i korpusu. Daje to bardzo długą żywotność systemu oraz nie powoduje zarysowań na tyle korpusu w przypadku nakładania skuwki na niego.Sekcja oraz korpus jest połączony wykończeniami metalowymi, aby nie dochodziło do naprężeń, które przy upadku bardziej zabezpieczają przed uszkodzeniem żywicy. System napełniania: naboje atramentowe.

[Not a valid template]

 

Pióroteka Zapraszamy do naszego sklepu

www.wiecznepiora.eu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach