Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Design  / Pierzaste lampy Eos w butiku Creme de la Creme

Pierzaste lampy Eos w butiku Creme de la Creme

Zmiana lampy to jeden z najefektowniejszych i zarazem najskuteczniejszych sposobów na lifting wnętrza - wnosi świeżość, światło, atmosferę. Krakowski autorski butik Creme de la Creme oferuje piękne lampy Eos duńskiej marki VITA, które zauroczą

Lampa Eos marki VITA/ fot.Creme de la Creme

Zmiana lampy to jeden z najefektowniejszych i zarazem najskuteczniejszych sposobów na lifting wnętrza – wnosi świeżość, światło, atmosferę. Krakowski autorski butik Creme  de la Creme oferuje piękne lampy Eos duńskiej marki VITA, które zauroczą każdego fana designu. 

Lampa Eos marki VITA/ fot.Creme de la Creme

Lampy Eos duńskiej marki VITA są wykonane ręcznie z gęsich piór wszytych na papierowych lampionach o zgrabnej konstrukcji. Są niezwykle piękne, lekkie i wywołują bardzo pozytywne skojarzenia.

Najmniejsza z nich (Eos mini) idealnie nadaje się do grupowych zawieszeń, np. trzy lampy na różnych wysokościach w sieni lub na tle okien tarasowych czy w kąciku wypoczynkowym. Eos, czyli średnia z pierzastych sióstr, to znakomita lampa do zawieszenia nad stołem jadalnym (ma 45 cm średnicy). Największa lampa – Eos XL – wykonana została z 4 tysięcy piór i ma 75 cm średnicy, a 45 cm wysokości. To lampa – rzeźba, lekka, jak marzenie.

Do swoich lamp marka VITA przygotowała dwa kolory zawieszeń – czarne i białe – z kablem w oplocie, co jest już niecodzienną ciekawostką, a dodaje ekstrawagancji i trochę szyku retro.

Butik Creme de la Creme usytuowany dotychczas przy ulicy Mostowej, przenosi swoją siedzibę na ul.Józefa 5, bliżej serca uroczego Kazimierza. Każdy, kto odwiedzi butik 1 sierpnia w godz.19-21 zastanie na miejscu „nieformalną parapetówkę“. Nowe miejsce to również nowe przedsięwzięcia- Creme de la Creme zacznie funkcjonowac jako butik typu art&design i organizować wystawy oraz spotkania.

Lampa Eos marki VITA/fot.Creme de la Creme

To nie koniec atrakcji! Tuż po przeprowadzce, 2 sierpnia w godz.20-24, w nowej siedzibie butiku odbędzie się niezwykła impreza zakupowa. Z tej okazji, już po raz drugi, Creme de la Creme oraz inne, zaprzyjaźnione niezależne miejsca, m.in. Portobello Vintage, Idea Fix czy Opa & Company przygotowały dla wszystkich uczestników specjalne okazje, których nie można przegapić!

Zapraszamy na stronę wydarzenia

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ