Monday, October 25, 2021
Home / Inne  / Pierwszy w Polsce firmowy sklep The Secret Soap Store

Pierwszy w Polsce firmowy sklep The Secret Soap Store

14 lutego w Krakowie odbyło się wielkie otwarcie pierwszego firmowego sklepu The Secret Soap Store.

Naturalne kosmetyki marki The Secret Soap Store jeszcze do niedawna można było zakupić jedynie w sieciowych sklepach kosmetycznych oraz w internetowym sklepie: spakosmetyki.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka postanowiła ułatwić dostęp do swoich produktów i stworzyć swoją własną, niezwykłą drogerię. 14 lutego w Krakowie odbyło się wielkie otwarcie pierwszego firmowego sklepu The Secret Soap Store.

Pierwszy w Polsce firmowy sklep The Secret Soap Store

Zdjęcie 1 z 9

fot. materiał prasowy

 

To nie jest zwykły sklep…

Kto z przybyłych gości spodziewał się zobaczyć kolejną typową drogerię bardzo mile się zaskoczył. Na wszystkich, już od progu czekały nietypowe niespodzianki. Na wystawie tradycyjne jutowe worki, a w nich mleka i kolorowe sole do kąpieli. Obok wielkie przezroczyste słoje z tęczowymi peelingami, sprzedawanymi niczym lodowe sorbety „na gałki”. Na suficie zamiast tradycyjnych żyrandoli zawisły okrągłe koszyki wypełnione pomarańczami. W centrum tego magicznego miejsca wyrasta korzeń drzewa, na którym osadzony został solidny stół. Znaleźć na nim można wszelkie skarby natury, od cynamonowo- pomarańczowych mydełek, po słoiczki z miodowymi kremami. W sklepie nie mogło również zabraknąć ogromnego serca z logo The Secret Soap Store, które stanowi znak rozpoznawczy marki. To jednak niejedyne niespodzianki, jakie fani kosmetyków naturalnych mogą odkryć podczas odwiedzin. Na przeciwległej do wejścia ścianie zbudowano niezwykle efektowny solny wodospad, tzw. Tężnię solankową. Z jej niezwykłych właściwości dotychczas można było korzystać jedynie w salonach SPA czy uzdrowiskach. Klienci The Secre Soap Store mają ją jednak na wyciągnięcie ręki i podczas zakupów mogą korzystać ze zdrowotnych inhalacji dowoli.

We wnętrzu przygotowano również specjalny kącik dla klientów, gdzie każdy z nich może przygotować swoją własną kompozycję kosmetyczną np. maseczkę z glinki z dodatkami naturalnych kwiatów, czy mieszankę soli do kąpieli. Wszystko, naturalnie zapakowane w odpowiedni słoiczek lub butelkę.

[Not a valid template]

 

Jedno jest pewne – pierwszy firmowy sklep The Secret Soap Store pobudza wszystkie zmysły, bo oprócz tego, że dostarcza niezwykłych zapachowych doznań, to zaspokaja również wizualną potrzebę piękna. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Avatar
    Tomasz 10 marca, 2014

    Bardzo fajny artykuł, zapraszamy zarówno do sklepu internetowego, jak i nowo otwartego stacjonarnego w Galerii Krakowskiej.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach