Thursday, February 22, 2024
Home / Moda  / Pierwszy w historii Akademii Górniczo-Hutniczej pokaz mody

Pierwszy w historii Akademii Górniczo-Hutniczej pokaz mody

Akademia Mody AGH skierowana jest przede wszystkim do studentów, ale także doktorantów i pracowników Akademi

modelki i modele na tle białej ściany

23 listopada 2021 r. w Klubie STUDIO odbędzie się pierwszy w historii AGH pokaz mody – Akademia Mody AGH. To nowy projekt Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH / fot. Flaunter on Unsplash

Akademia Mody AGH to wydarzenie bez precedensu. Co wspólnego ma moda z uczelnią techniczną?

 

We wtorkowy wieczór (23 listopada 2021) po raz pierwszy w historii Akademii Górniczo-Hutniczej w klubie Studio odbędzie się pokaz zarówno znanych jak i niszowych marek. Czy edukacja wizerunku biznesowego ma dla studentów AGH znaczenie? Organizatorzy Akademii Mody AGH twierdzą, że tak. Dlatego, podczas pokazu pokażą widzom nie tylko modę, ale również to, co z pozoru niedostrzegalne – jej techniczne aspekty.

Na wybiegu zobaczymy studentki i studentów AGH w roli modeli, którzy zaprezentują najnowsze linie popularnych marek, takich jak Patrizia Aryton – znaną z doskonałego krawiectwa i kultowych modeli płaszczy ze stylizacjami przygotowanymi przez doradczynię wizerunkową Agatę Piotrowską. Nie zabraknie też debiutujących projektantów i ich autorskich kolekcji. Cały show połączony będzie z prelekcją pokazującą widzom zasady eleganckiego dress-code’u.

 

Finałowa gala odbędzie się 23 listopada o godzinie 19.00 w krakowskim klubie Studio na ul. Budryka 4.

Więcej informacji: www.facebook.com/akademiamodyagh/

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ