Friday, June 14, 2024
Home / Moda  / Pierwszy sklep Weekday w Polsce w Galerii Kazimierz

Pierwszy sklep Weekday w Polsce w Galerii Kazimierz

Obecnie ponad 68 procent produktów marki wytwarzanych jest z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł

weekday

Już wkrótce Weekday w Galerii Kazimierz / fot. materiały prasowe

Jedna z najpopularniejszych obecnie marek odzieżowych – Weekday, zdecydowała się otworzyć swój pierwszy sklep w naszym kraju w Galerii Kazimierz. Salon zlokalizowany w krakowskim centrum handlowym będzie oferował zarówno damską, jak i męską kolekcję. Jego otwarcie zaplanowane jest jeszcze w tym roku

 

Weekday – szwedzki brand już w Krakowie

W listopadzie br. do grona najemców Galerii Kazimierz dołączy Weekday – marka, która od lat wyczekiwana jest przez polskich klientów śledzących najnowsze trendy w modzie. Brand w salonie mierzącym ponad 300 mkw. zaoferuje kolekcję odzieży i akcesoriów.
– Weekday to szwedzka marka, która od samego początku wyznacza trendy w modzie młodzieżowej. Wiemy też, że nasi klienci długo czekali na otwarcie jej salonu stacjonarnego w Krakowie. Wybór Galerii Kazimierz jako lokalizacji dla pierwszego sklepu Weekday w Europie Środkowej potwierdza, że nasze centrum jest nowoczesne i jednocześnie wpisuje się w filozofię marki opartej o szerokie działania proekologiczne, które także są nam bliskie – mówi Anna Duchnowska, prezes Invesco Real Estate w Polsce.

Popkultura i zrównoważona moda

W ofercie Weekday klienci mogą znaleźć kolekcje inspirowane popkulturą i stylem ulicy. Większość odzieży i dodatków powstaje ze zrównoważonych ekologicznie materiałów i jest sprzedawanych w przystępnej cenie. Każda linia, nad którą pracują projektanci Weekday, tworzona jest ze zrozumieniem i poszanowaniem dla kultury i jej odmienności, pozostawiając przy tym miejsce dla rozwijania własnej kreatywności.
Misją marki jest promowanie pewności siebie i swobodnego wyrażania się poprzez swój styl. Weekday inspiruje dynamicznym połączeniem produktu oraz świadomości kulturowej. W swoich kolekcjach i kampaniach marketingowych nie boi się komentować zastanej rzeczywistości, a także ważnych kwestii społecznych. Brand konsekwentnie dąży też do bycia firmą coraz bardziej proekologiczną, stosując materiały, które są mniej szkodliwe dla naszej planety. Obecnie ponad 68 procent produktów marki wytwarzanych jest z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł, a cele i strategie marki na przyszłość zakładają kolekcje jeszcze bardziej przyjazne środowisku.
Marka należąca do portfolio grupy H&M powstała w 2002 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż online na 19 rynkach i posiada sklepy w 12 krajach. W swojej unikatowej ofercie prezentuje kolekcje własnych linii ubrań damskich i męskich, w tym linię dżinsową oraz wybór produktów innych marek zewnętrznych.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ