Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz

Jedno z najbardziej znanych i pożądanych miejsc na mapie Poznania ze strefy wellness, czyli Instytut Piękna Kamili Michalewicz, obchodzi swoje pierwsze urodziny i jest to powód do hucznej imprezy, jaką Instytut Piękna wyprawia 21 Czerwca

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz / fot. materiał prasowy

Jedno z najbardziej znanych i pożądanych miejsc na mapie Poznania ze strefy wellness, czyli Instytut Piękna Kamili Michalewicz, obchodzi swoje pierwsze urodziny i jest to powód do hucznej imprezy, jaką Instytut Piękna wyprawia 21 Czerwca w swoich pięknych i niezwykle ekskluzywnych murach.

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz / fot. materiał prasowy

Zaproszonych gości, jak i nowych klientów, których serdecznie zapraszamy na to wydarzenie przywita lampka wytrawnego szampana z soczystymi truskawkami, który tylko jeszcze bardziej zrelaksuje podczas wykonywanych promocyjnych zabiegów, przygotowanych na tę okazję przez Instytut Piękna. Specjalnymi atrakcjami wieczoru zorganizowanego przez Patryka Boro i jego firmę Celebration Productions będą m.in. pokaz najnowszej kolekcji wrocławskiej projektantki Magdaleny Kaźmierczak, która tego dnia pojawi się również osobiście na imprezie, specjalny pokaz Burlesque przygotowany przez Voila Pole Dance & Fitness Club, występ młodej wokalistki o hipnotyzującym głosie Divine oraz loteria wizytówkowa, na której do wygrania będą nagrody ufundowane przez m.in: Nessi, FunSmoking, ChocoBerry Studio, Akademię Wizerunku L’Oreal Professionnel Warszawa, AFG Computers.

Wszystkich zainteresowanych imprezą zapraszamy na stronę wydarzenia na  oraz na imprezę, która odbędzie się 21 Czerwca o godzinie 20:00 w Instytucie Piękna Kamili Michalewicz w Poznaniu, przy ulicy Poznańskiej 5.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ