Saturday, February 24, 2024
Home / Kultura  / I urodziny Forum Mody

I urodziny Forum Mody

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na pierwsze urodziny Forum Mody, które działa w dawnym hotelu Forum w Krakowie.

Zapraszamy na pierwsze urodziny Forum Mody, które działa w dawnym hotelu Forum w Krakowie (ul. Konopnickiej 28). To wyjątkowe miejsce, w którym można znaleźć ubrania, dodatki, buty oraz biżuterię od polskich projektantów. Tworzone są przez niewielkie firmy, kolektywy artystów lub pojedynczych designerów – to produkcja oparta na krótkich seriach, nieszablonowa, często wytwarzana ręcznie.

Forum Mody

W pokazie weźmie udział m.in. Magdalena Małochleb – finalistka tegorocznych wyborów Miss Polonia. / fot. materiał prasowy

W czasie inauguracyjnego wieczoru gości czeka wiele atrakcji. Rozpoczynamy pokazem mody “Perfekcyjna pani domu” w Forum Przestrzenie, w czasie którego można będzie zobaczyć wybrane kolekcje z Forum Mody oraz meble i dodatki z Forum Designu – mieszczącego się w Forum showroomu z polskimi i europejskimi meblami oraz akcesoriami do domu. 

Dla przybyłych gości przygotowaliśmy specjalne, duże obniżki cen – będą obowiązywać tylko w ten jeden wieczór! Rzeczy stworzone przez obecnych w Forum Mody projektantów można będzie kupić w wyjątkowo okazyjnie – przecena sięga od 20 do nawet 50%!

Tego wieczoru rusza jedyna w Krakowie ruchoma witryna. Wystawa ubrań umieszczona w oknie Forum Mody zacznie się przemieszczać – dzięki temu nigdy nie będzie taka sama.

Po urodzinach zapraszamy na after party do klubu Forum Przestrzenie.

Partnerami urodzin są: Forum Przestrzenie, centrum urody Moss Kraków oraz Szkoła Stylizacji i Wizażu Artystyczna Alternatywa.

(źródło: materiał prasowy)

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ