Saturday, May 25, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Czego Polki nienawidzą na pierwszej randce? Lepiej tego nie rób!

Czego Polki nienawidzą na pierwszej randce? Lepiej tego nie rób!

Pierwsza randka: jakich miejsc unikać?

Para na pierwszej randce

Oto, czego Polki nie są w stanie zaakceptować na pierwszej randce. / fot. freestocks / Unsplash

Pierwsza randka u wielu wywołuje emocje. Od niestosownego miejsca, przez ekscesywne zachowania, po grubiańskie zwroty. Oto, czego Polki nie są w stanie zaakceptować na pierwszej randce. To badanie rozwiewa wszelkie wątpliwości

 

Rzeczywistość lubi płatać figle

W czasach dynamicznego rozwoju mediów coraz więcej osób wybiera aplikacje randkowe w celu znalezienia miłości swojego życia. Pomimo ekscytacji, które może to spotkanie wywołać, rzeczywistość lubi płatać figle i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, co by z kiepskiej randki nie wyszło.

Randki online to niesamowity świat, który nie tylko daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, ale też pozwala nam odkryć, to co lubimy najbardziej. Ponadto, lepiej poznajemy siebie, a co za tym idzie, dowiadujemy się, czego oczekujemy od potencjalnego partnera

– wyjaśnia Rocío Cardosa, specjalistka aplikacji randkowej ZaadoptujFaceta.
Mając to na uwadze, zapytaliśmy Polki o to, czego szczególnie nie tolerują podczas pierwszej randki oraz jakie zachowania mężczyzn uważają za najbardziej irytujące.

Pierwsza randka: jakich miejsc unikać?

Z badania ZaadoptujFaceta wynika, że dla blisko co drugiej Polki (41%) najgorszym miejscem na pierwszą randkę jest bar szybkiej obsługi, natomiast dla prawie jednej trzeciej badanych to impreza rodzinna lub wesele. Na tym, jednak nie koniec. Dla 18% Polek wyjście ze znajomymi lub na mecz również nie jest trafionym wyborem. 12% badanych wyklucza też pierwszą randkę na imprezie urodzinowej.

Zachowania, których kobiety nie tolerują na pierwszym spotkaniu

Jednym ze złych nawyków, które praktykują mężczyźni podczas randki, jest ciągłe korzystanie z telefonu komórkowego. Taką opinię podziela ponad trzy czwarte Polek (77%). Natomiast, gdy mężczyzna podczas randki zaczyna obrażać inne osoby, 35% badanych deklaruje gotowość do wyjścia z restauracji. Pozostałe 65% najpewniej będzie miało jedną z najbardziej nieudanych randek w swoim życiu.
Zdecydowana większość Polek (93%) nie znosi, gdy facet na randce mówi o swoich byłych partnerkach. Jedynie 7% badanych nie ma z tym problemu. Niemal równie irytujący, zdaniem 90% ankietowanych, są mężczyźni, którzy na randce mówią wyłącznie o sobie.

Top 5 najgorszych tekstów na podryw

Podczas gdy liczby przedstawiają nam klarowny obraz oczekiwań kobiet wobec pierwszej randki, istnieją zwroty, które mówią same za siebie. Polki podzieliły się z nami najgorszymi tekstami na podryw, jakie usłyszały w swoim życiu. Wybraliśmy 5 tych, które w pełni oddają istotę sprawy:

 • Jesteś taka mądra i ładna! Dlaczego nie masz chłopaka?
 • Bolą Cię nogi? Bo cały dzień chodzisz po mojej głowie.
 • Masz ładną twarz, ale jesteś przy kości.
 • Zgubiłem się. Pomożesz mi znaleźć drogę do Twojego serca?
 • Jesteś taka ładna jak moja eks!
Oceń artykuł
2 komentarze
 • Renata 24 lutego, 2020

  Niedługo czeka mnie randka za pośrednictwem Biura Matrymonialnego Ostoya w Warszawie.
  Mam nadzieję, że obędzie bez wtop. 🙂

 • Ewa Balicka 26 lutego, 2020

  Rany, kto jeszcze używa takich tekstów na „podryw”? :d

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ