Thursday, February 29, 2024
Home / Inne  / Nowe maski marki Mooya

Nowe maski marki Mooya

Nie zawsze starcza nam dnia na wizytę u kosmetyczki czy nawet domowe Spa. A przecież każda nas, zasługuje na to by wyglądać pięknie! Co więc zrobić?

fot. materiał prasowy

Czy wy też macie wrażenie, że ciągle nam brakuje na coś czasu wciąż się gdzieś spieszymy a wraz z tym pośpiechem czasu jeszcze bardziej ubywa? Spieszymy się wykonując codzienne obowiązki w domu w pracy często kosztem drobnych, codziennych przyjemności. Nie zawsze starcza nam dnia na wizytę u fryzjera , kosmetyczki czy nawet domowe Spa.
A przecież każda nas, zasługuje na to by wyglądać pięknie!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dlatego to my Kobiety wciąż, szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, które ułatwiają życie i pozwalają wygospodarować czas na to, aby zadba o swoją urodę.

I wtedy znajdujemy produkt taki jak nowe maski marki Mooya. Bowiem już teraz wchodzi do sprzedaży pierwsza linia zabiegów kosmetycznych Home Spa, w której możemy robić wszystko w domu i poza nim!

Możemy uprawiać sport, oddawać się lekturze, buszować po Internecie, krzątać się i sprzątać i wszystko, co nam tylko przyjdzie do głowy – prócz kąpieli, a jednocześnie nasza twarz i szyja jest podawana profesjonalnemu zabiegowi kostycznemu opartemu o najnowsze zdobycze biotechnologii

Ta linia to zabiegi MOOYA BIO ORGANNICT TREAMTE MASKA+ SERUM
Innowacyjny płat maski MOOYA został tak skonstruowany, by móc umożliwić nam poruszanie się bez jakichkolwiek obaw osunięcia się maski
Maska idealnie przylega do twarzy i dzięki specjalnym zaczepom za oczy nie spada, co tworzy pełen komfort zabiegu kosmetycznego.

Linia MOOYA BIO ORGANNICT MASKA+ SERUM to 14 zabiegów kosmetycznych opartych o innowacyjne aktywne składniki dopasowane do poszczególnych rodzajów, potrzeb skory oraz wieku skory.
Znajdziemy tam miedzy innymi maskę z ekstraktem śluzu ślimaka, maska z kofeiną, jadem żmij, olejkiem rekina, czekoladą i wiele innych.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Zabieg składa się z dwóch etapów:

I ETAP MASKA – SILNIE NASĄCZONY BAWEŁNIANY PŁAT NA TWARZ I SZYJĘ
Zawiera naturalną Allantoinę, która w odróżnieniu od syntetycznej sprawia, że rany goją się znacznie szybciej. Maska bogata jest w proteiny i witaminy (A, C i E), naturalny Kolagen i Elastynę oraz naturalny Kwas Glikolowy, który usuwa martwe komórki naskórka oraz napina skórę zmniejszając efekt zmarszczek.

II ETAP – AKTYWNE SERUM W FORMIE KREMU
Wyjątkowo skondensowane serum w formie lekkiego kremu oparte o kompleks aminokwasów i cer amidy gwarantuje widoczny efekt odmłodzenia oraz poprawy elastyczności skóry.
Wysoce skoncentrowany skład powoduje, że efekt widoczny jest po pierwszym użyciu.
W celu osiągnięcia trwałego efektu rekomenduje się wykonanie kuracji 6 zabiegów MOOYA BIO ORGANIC w odstępie 2 dni każdy, po czym powtarzanie go raz na tydzień.

Produkt nie zawiera szkodliwych dla skóry składników w tym PARABENÓW, PEG, SLS, SLES i PERFUM. Nie powoduje uzależnienia, jest nie komedogenny i co szczególnie ważne ekstrakt jest składnikiem wyjątkowo hipoalergiczny dzięki znakomicie przyswaja i toleruje go nawet przez najbardziej wymagająca i wrażliwa skóra.
Dostępny na stronie www.beautyface.pl i najlepszych drogeriach.
Cena sugerowana 19,90 PLN

(źródło:mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • sex 25 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/pierwsza-maska-kosmetyczne-home-spa-w-ktorej-mozesz-robic-wszystko/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ