Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Piersi – siedmiolog każdej kobiety

Piersi – siedmiolog każdej kobiety

Jak dbać o piersi? Oto siedem przykazań współczesnej kobiety.

Przykazania ładnego biustu

Jak zadbać o swoje piersi?

Przykazania ładnego biustu

Jak zadbać o swoje piersi?

Ziemniaki, ocet, pompki, męska dłoń czy skalpel? Oto siedem przykazań skutecznej pielęgnacji piersi: od najbardziej drastycznych do najprzyjemniejszych.

1. SKALPEL
Dzięki operacjom plastycznym możesz pomniejszyć lub powiększyć swój biust nawet o parę rozmiarów. Ceny zabiegów wahają się od 2500 zł do 17 000 zł, a technik jest „od groma”. Jeśli uda ci się wyjść z kliniki piękną i bez powikłań, efekt będzie murowany.

2. CHMIEL
Jak świeże bułeczki rozchodzą się suplementy powiększające biust. Cudowne tabletki mają powodować wzrost piersi i poprawę ich kondycji. Niestety, spektakularnych efektów nie ma co się spodziewać. Niektóre suplementy w swoim składzie mają m.in. wyciąg z szyszek chmielu, więc czy nie lepiej pójść na piwo?

3. POMPKI
Gimnastyka powinna być stałym elementem dbałości o piersi. Pompuj je stale, a dobijesz do C(elu). Na biust dobrze też działa basen, pilates i ćwiczenia z hantlami. Pracuj regularnie i wytrwale.

4. ZIMNY PRYSZNIC W OCCIE
W walce o poprawę wyglądu dekoltu może pomóc kosmetyczka i to nie czarami, a specjalistycznymi maskami, okładami i masażami. Samowystarczalnym zwolenniczkom babcinych metod polecamy wieńczący kąpiel zimny prysznic lub nacieranie piersi wodą z octem. Ostre, ale podobno skuteczne.

5. ZIEMNIAKI
Piersi lubią dobrze zjeść. Zwłaszcza produkty bogate w izoflawiony (soja). Nie odmawiaj też sobie hurtowych ilości ziemniaków, marchwi, czosnku i pietruszki. Unikaj za to słodkich napojów gazowanych i alkoholu. Na biust destrukcyjnie wpływa utrata kilogramów, więc raz na zawsze przestań się odchudzać.

6. BRAFITTING
Na bazarku kupuj ziemniaki i marchewkę, nigdy stanik. A jeśli całe życie nosiłaś 75B, pora już na wizytę u brafitterki, która dobierze ci stanik idealny. Piersi w staniku w dobrym (nareszcie!) rozmiarze wyglądają na zdrowsze i pełniejsze. Przekonasz się też, jak skoczy ci w górę słupek pewności siebie!

7. MĘSKIE DŁONIE
Masaż to najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób pielęgnacji biustu, zwłaszcza kiedy korzystasz z męskich dłoni. Podczas takiego „zabiegu” wzrasta poziom hormonów, odpowiedzialnych za wygląd piersi. Masaż wykonuje się kolistymi ruchami po 300 kółek na każdą pierś. Do roboty.

Pamiętaj, że piękne i zadbane piersi to piersi zdrowe. Nie zapominaj więc o regularnych badaniach u ginekologa.

Agnieszka Karasińska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ