Friday, March 1, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Sterczące, zezowate i z rozstępami. Celebrytki pokazały piersi. Co do nich mają?

Sterczące, zezowate i z rozstępami. Celebrytki pokazały piersi. Co do nich mają?

O tym, że każde piersi są super przekonują gwiazdy, które wybrały już swoje żele i zaangażowały się w najnowszą kampanię #CosDoNichMam.

O tym, że każde piersi są super przekonuje Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy, które wybrały już swoje żele i zaangażowały się w najnowszą kampanię #CosDoNichMam / fot. materiały prasowe

Twoje piersi są dyskretne jak urok burżuazji, a może uciekają z większości staników, a nawet bluzek i sukienek? Większość Polek patrząc w lustro widzi, że ich piersi są zezowate, sterczące, trójkątne, malutkie, obwisłe, karmiące… Często daleko im do idealnego obrazka, który mamy w głowie po przekartkowaniu magazynów czy przescrollowaniu Instagrama. Ale czas na prawdziwą rewolucję! Na rynek trafił właśnie cudowny żel do wszystkich rodzajów piersi, którego wystarczy użyć raz w roku. Jessica Mercedes, Joanna Horodyńska czy Joanna Jabłczyńska już odkryły tajemnicę tego produktu!

Jedyny taki żel na rynku!

Wyjątkowy żel do wszystkich rodzajów piersi. Jedyny na rynku, którego wystarczy użyć raz w roku, aby zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi. Ten „cudowny” produkt to nic innego jak żel do USG. Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania!

Badanie USG to jeden ze sposobów potwierdzenia zdrowia piersi u młodych kobiet. Jednak większość dziewczyn nie chodzi na USG. Powód? Boją się wyniku, ale też nie akceptują swoich piersi, nie lubią na nie patrzeć, a co dopiero pokazywać je innym*. Po prostu się wstydzą. Czas na dziewczyńską akcję pod hasłem #CosDoNichMam! Czas na polubienie swoich cycków, oglądanie ich, dotykanie i regularne badanie!

*Jednym z powodów unikania regularnych badań jest wstyd i brak akceptacji własnego biustu. Raport „Badanie piersi”, maj 2017, przygotowany przez Izmał Kowa Październik – czas na piersi!

Październik to wyjątkowy czas, kiedy jak nigdy nasza uwaga skupia się właśnie na piersiach.
W popularnej kulturze promowany jest tylko jeden, idealny kształt piersi – okrągłych, jędrnych i przede wszystkim pełnych. Tymczasem na przysłowiowej ulicy królują inne cycki i wcale nie oznacza to, że są one gorsze.

Niestety okazuje się, że większość Polek nie lubi swoich piersi, ba, są im tak obojętne, że w ogóle się nimi nie zajmują! Nie oglądają, nie dotykają i niestety również nie badają.

Marząc o idealnym kształcie biustu zapominają, że mają fajne i wbrew własnym kompleksom…piękne piersi, o których zdrowie warto regularnie dbać.
O tym, że każde piersi są super przekonują gwiazdy, które wybrały już swoje żele i zaangażowały się w najnowszą kampanię #CosDoNichMam.

Do dziewczyńskiej rewolucji dołączyły liczne gwiazdy: Julia Wieniawa, Karolina Gilon, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Daria Ładocha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Ola Hamkało, Zosia Ślotała, Jessica Mercedes i Barbara Wrońska.

Piersi Jessici Mercedes

Piersi Jessici Mercedes / fot. materiały prasowe

Za akcją #CosDoNichMam, która rusza 15 października czyli w Dzień Zdrowia Piersi stoi Fundacja Rak’n’Roll. Głównym partnerem jest AVON Kontra Rak Piersi. Kampania ma na celu przekonanie kobiet do dbania o własne piersi, tak jak o włosy, paznokcie czy cerę. W końcu, badanie USG to tylko kilkanaście minut raz w roku, które powinno stać się nawykiem każdej z nas.

biust Joanny Jabłczyńskiej

Kwadratowy biust Joanny Jabłczyńskiej / fot. materiały prasowe

Polki nie badają piersi. Traktują coroczne badanie USG jak niechciany obowiązek, o którym w ogóle nie chcą myśleć. Boją się wyniku, a ten u większości potwierdzi zdrowie! W tej kampanii celowo skupiamy się na zdrowiu piersi zamiast mówić o chorobie – mówi Joanna Rokoszewska-Łojko
z Fundacji Rak’n’Roll. – Zwróćmy uwagę jakie emocje wzbudza w nas badanie, jeśli myślimy o nim jako potwierdzeniu zdrowia, a jakie gdy idziemy, by wykryć chorobę. Tego typu działania profilaktyczne powinny być elementem dbania o siebie, tak samo oczywistym i przyjemnym jak wizyta
u kosmetyczki. Badajmy piersi, by potwierdzić ich zdrowie – podkreśla.

Badanie USG – umów się już dzisiaj!

Kalendarz pełen notatek – fitness, spa, manicure, wizyta u kosmetyczki, czas aby dopisać tam datę badania USG. W ramach kampanii #CosDoNichMam na kobiety czeka 7 tysięcy badań USG dofinansowanych przez głównego partnera akcji AVON Kontra Rak Piersi. Umówić się na wizytę można za pośrednictwem facebook’owej aplikacji Messenger lub telefonicznie od 15 października. Pełna lista gabinetów dostępna na stronie www.avonkontrarakpiersi.pl.

piersi Darii Ładochy

Malutkie piersi Darii Ładochy / fot. materiały prasowe

Aby wziąć udział w akcji i zapisać się na badanie należy w wyszukiwarce Messengera wyszukać użytkownika o nazwie „BOOBlabla” lub zeskanować poniższy QR kod. Następnie rozpocząć rozmowę
i pójść w ślady celebrytek – dobrać żel dopasowany do swoich cycków.
„BOOBlabla” pomoże skontaktować się z najbliższym Gabinetem z Różową Wstążką i zapisać się na dofinansowane USG piersi. Gabinety zlokalizowane są w całej Polsce, więc każdy powinien znaleźć adres idealny dla siebie – powiedziała Barbara Goździkowska, Szefowa polskiej kampanii AVON Kontra Rak Piersi.

Joanna Horodynska piersi

Kreatywny biust Joanny Horodynskiej / fot. materiały prasowe

Na wizytę za pośrednictwem BOOBlabla możesz umówić także swoją siostrę czy przyjaciółkę!

 pierś Barbary Wrońskiej

Mniejsza i większa pierś Barbary Wrońskiej / fot. materiały prasowe

piersi Goni Rozenek-Majdan

Dumnie sterczące piersi Małgorzaty Rozenek-Majdan / materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ