Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Pierścionki zaręczynowe SUNDIAMORE

Pierścionki zaręczynowe SUNDIAMORE

Choć ten jedyny raz niech będzie niepowtarzalny i wyjątkowy

pierścionki zaręczynowe

fot. materiał Partnera

Jubiler SUNDIAMORE ma w swojej ofercie kolekcję pierścionków zaręczynowych wykonanych z metali szlachetnych – białego i żółtego złota czy platyny. Znajdują się w niej zarówno modele klasyczne jak i bardziej ekstrawaganckie, z kamieniami szlachetnymi wśród których znajdują się brylanty, szafiry, ale również z cyrkoniami korzystnie wpływającymi na cenę produktu. Pierścionki wykonywane są ręcznie, w tradycyjny sposób. Najwyższa jakość produktów doceniania jest już nie tylko przez Klientów w Polsce, ale również w całej Europie

 

Oryginalne pierścionki zaręczynowe

Wykonywane ręcznie pierścionki stanowią idealną propozycję dla osób, którym zależy na podarowaniu wybrance serca nie tylko estetycznie wykonanej, ale również oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii. Do wyrobów wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dzięki czemu możemy mieć pewność, że bez względu na styl w jakim utrzymany jest dany model, pierścionek będzie trwały i przetrwa próbę czasu.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Jako oprawa dla olśniewającego brylantu polecane jest białe złoto. Jeśli należymy do zwolenników złota w odcieniu żółtym, warto wykonać samą oprawę kamienia z białego złota. Dzięki temu będzie on pięknie lśnił, a żółte złoto nie spowoduje optycznego efektu zabarwienia brylantu. Ponadto, białe złoto cechuje nieco większa wytrzymałość, w rezultacie, oprawa jeszcze pewniej będzie trzymała osadzony brylant. Również, gdy nasze serce skradnie pierścionek wykonany z różowego złota, dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie oprawy brylantu z białego złota. Do dwubarwnych pierścionków zaręczynowych, w których znajdziemy dodatki z białego złota, będą pasowały na przykład obrączki ślubne wykonane z dwóch odcieni złota. Jeśli mają Państwo swój wymarzony wzór bądź też nietuzinkowy pomysł na pierścionek, warto odwiedzić Atelier Jubilerskie SUNDIAMORE w Józefowie. Powstają tu różne dzieła jubilerskie, które wykonywane są na życzenie Klientów.

fot. materiał Partnera

Pierścionki zaręczynowe z platyny

W ofercie SUNDIAMORE znajdują się również pierścionki wykonane z platyny, która jest coraz bardziej doceniana w branży jubilerskiej. Jednak pierścionki z brylantem wykonane z platyny ma w swojej ofercie tylko niewielki procent jubilerów. Powodem jest głównie to, że platyna należy do materiałów bardzo wymagających w odniesieniu do parku maszynowego i zaplecza technicznego, ale również umiejętności złotnika. Platyna idealnie nadaje się do wytwarzania biżuterii. Jest wytrzymała, antyalergiczna a jej barwa pomaga uwypuklić walory brylantu. Zakup takiego pierścionka to również dobra inwestycja. Czas użytkowania platyny jest bowiem znacznie dłuższy niż wyrobu podobnego wykonanego ze złota. Platynowe wyroby jubilerskie takie jak pierścionki, obrączki czy kolczyki są wytrzymałe i nie ulegają erozji w trakcie wieloletniego a nawet wielopokoleniowego użytkowania.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ