Thursday, April 25, 2024
Home / Miasto Miłości  / Pierścionki zaręczynowe ‒ jak wybrać najlepszy?

Pierścionki zaręczynowe ‒ jak wybrać najlepszy?

Oświadczy się, nie oświadczy, oświadczy się, nie oświadczy, oświadczy się!

Pierścionki zaręczynowe Miasto Kobiet portal dla kobiet

Pierścionki zaręczynowe ‒ symbol i talizman / fot. Pexels

Nadszedł ten czas, chcesz oświadczyć się swojej partnerce, naprawdę dobrze się składa. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji  na pierścionki zaręczynowe. Na który warto postawić? Skąd będziesz wiedział, czy Twojej wybrance dany pierścionek się spodoba? Wszystkim się spodoba najwyższa jakość wykonania, piękna barwa, a przy tym wyjątkowy kamień w centrum uwagi! Wszystko to ma wpływ, przekonasz się o tym

 

1. Pierścionek zaręczynowy złoty
2. Pierścionki zaręczynowe srebrne
3. Jaki kamień w pierścionku?

 

Pierścionki zaręczynowe spełniają bardzo ważną rolę. Nie tylko pięknie wyglądają na dłoni kobiety. Są także czymś, co mówi innym facetom, że ta kobieta jest już zajęta, oddała swoje serce innemu. Warto więc postawić na pierścionek, który spełni jej oczekiwania, będzie pięknie wyglądał, a do tego idealnie pasował. Takie pierścionki znajdziesz na podanej przez nas stronie. Kliknij link i przejdź do świata wyjątkowej biżuterii.

Pierścionek zaręczynowy złoty

Najpopularniejsze rozwiązanie wśród par. Mężczyźni bardzo lubią złoto, dlatego też decydują się postawić na ten kruszec, kiedy kupują pierścionek zaręczynowy dla kobiety. Czy to dobre rozwiązanie? Oczywiście, że tak. Popularność złota nie spada, a wręcz przeciwnie. Ponadto wiele kobiet ceni sobie takie wykończenie pierścionka. Oczywiście są kobiety, które złota nie noszą, bo nie mogą, lub po prostu im się taka barwa nie podoba. Jak więc do tego tematu podejść? Sprawdź, jakie Twoja partnerka ma pierścionki. Jeśli w biżuterii przeważa złoto, znaczy to, że właśnie taką barwę pierścionka powinieneś wybrać! Na pewno będzie zachwycona takim rozwiązaniem.

Pierścionki zaręczynowe srebrne

Rozwiązanie również popularne, chociaż nieco mniej, szczególnie w ostatnim czasie. Srebro to także szlachetny materiał, który doskonale prezentuje się na dłoniach kobiet. Kiedy jednak decydujesz się na srebrny pierścionek zaręczynowy, musisz pamiętać o pewnej delikatności. Chodzi o to, aby srebro nie było zbyt krzykliwe, a sam pierścionek nie za szeroki. Wtedy cały efekt traci na jakości. Oczywiście naszym subiektywnym zdaniem, najlepiej postawić na delikatny, niewielki pierścionek. Sam kamień także nie powinien mocno się odznaczać. Wybór należy jednak do Ciebie. Jeśli chcesz, możesz postawić na coś zupełnie innego. Może Twoja partnerka i przyszła narzeczona ma w swojej kolekcji srebrne, sporych rozmiarów pierścionki? Wtedy wybór powinien być uwarunkowany właśnie tym. Najlepiej dobierać pierścionek, sprawdzając biżuterię kobiet. Wtedy na pewno trafisz odpowiednio.

Jaki kamień w pierścionku?

To mógłby być temat na osobny artykuł. Jest mnóstwo kamieni szlachetnych, które mogą być wykorzystane w tej sytuacji. Wydaje się jednak, że najpopularniejsze są diamenty. Diamentowe serduszka na środku złotego i srebrnego pierścionka zaręczynowego to coś wyjątkowego, zawsze modnego. Oczywiście możesz postawić na mniej tradycyjne i popularne rozwiązania. Doskonale sprawdzi się okrągły rubin na tle złota. Odcienie zieleni w szmaragdzie doskonale zgrają się z kolei ze srebrem. Tanzanit, czyli mieniąca się na niebiesko, nieco fioletowa odmiana zoisytu, to doskonały wybór zarówno na pierścionek zaręczynowy srebrny, jak i złoty. Jak sam widzisz, pomysłów jest mnóstwo. Najlepiej postaw na barwę pierścionka, dostosowaną do upodobań partnerki. Kamień z kolei wybierz jeden z trzech, które tutaj podaliśmy. To najczęstsze, popularne, co za tym idzie sprawdzone rozwiązania na pierścionkach!

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ