Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Pierścionek nie tylko zaręczynowy

Pierścionek nie tylko zaręczynowy

„Każda stylizacja zaczyna się od bielizny, a kończy na biżuterii” - zobacz co jest w modzie nadchodzącej wiosny

fot. materiały prasowe

Powiedzenie „każda stylizacja zaczyna się od bielizny, a kończy na biżuterii” ma w sobie ogromnie dużo prawdy. Kompletując nasz outfit czy to na co dzień, czy na specjalne okazje nie możemy zapomnieć o jednym; mamy czuć się wspaniale w swojej skórze. Czuć się piękne. Czuć się jak boginie. Skupiamy się na ubraniach i dodatkach, lecz cóż lepiej dopełni naszą stylizację niż odrobina modnej i gustownej biżuterii? Kolczyki, naszyjnik…. To klasyczne rozwiązania. A może pierścionek?! A najlepiej – cały komplet! Nie bój się zaryzykować.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Odwieczny klasyk

Trudno doszukać się początków używania obrączek jako biżuterii. Zapewne zdarzyło się to tuż po tym, gdy nasi przodkowie wynaleźli koło. Pierścień w swojej formie nie ma początku ani końca. To dlatego od tysiącleci uznawany jest za symbol wieczności. Przypisywano mu moc przeciwdziałania mocom złych duchów, urokom bądź czarnej magii, lub wierzono, że ten, kto nosi pierścień, posiadł tajemną wiedzę i dzierży ukrytą moc. Ponadto ta ozdobna obrączka na palec zawiera w sobie symbolikę nierozerwalności, związania, relacji. To dlatego był oznaką wyróżnienia, funkcji bądź godności, przynależenia do rodu. Odpowiednio grawerowana, służyła niegdyś jako podpis, swoista pieczęć właściciela. Do dziś ofiarowanie pierścionka to wyraz najgłębszego uczucia, a przede wszystkim symbol nierozerwalności obietnicy jaką są zaręczyny. Jednak współcześnie traktujemy te ozdoby również bardziej naturalnie. Są niewątpliwie pięknym dodatkiem, a ich przeróżne formy pomagają urozmaicić stylizacje zarówno wieczorowe jak i całkowicie codzienne. Nosimy pierścionki nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień. I bardzo dobrze! Nasze dłonie zasługują na stylowe ozdoby.

Okrągła błyskotka kropką nad i

Mimo, że zima jeszcze daje się nam we znaki, znamy już nadchodzące wiosenno-letnie trendy. Obfitują w połączenia ciepłych barw cielistych, zwanych nude, z chłodniejszymi, pastelowymi kolorami mięty, morskiego błękitu, różu i pomarańczy. Zwiewne, kobiece tkaniny i ciekawe, dziewczęce fasony. Takie stylizacje podkreślają naturalne, kobiece piękno ukryte w każdej z nas. Neutralne i delikatne barwy warto podkreślić piękną biżuterią, która doda blasku naszej aparycji. Warto postawić na jeden zdecydowany, acz subtelny akcent, który nie przytłoczy całości, a jedynie doda jej szyku. Marka Pandora oferuje nam na cieplejsze dni wspaniałe zestawy pierścionków. To idealne rozwiązanie by dopełnić swój wiosenny look. Niezbyt nachalny, a jednak konkretny i elegancki dodatek.  Propozycje Pandory to klasyczne zestawy niezaprzeczalnie pasujących do siebie inkrustowanych cyrkoniami obrączek w jednolitej tonacji srebra i cyrkonii, ale także intrygujące zestawy złota i srebra stworzone do zadań specjalnych i niekonwencjonalnych. Zaskoczyć może także połączenie pereł z kryształami, a także kombinacja żółtego i białego złota. Różnorodność kształtów, zdobień i fasonów na pewno zachwyci każdą kobietę.

Nie możesz zdecydować się, który pierścionek dziś wybrać? Załóż wszystkie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ