Saturday, July 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Pielęgnacja twarzy po wakacjach – z tych zabiegów warto skorzystać!

Pielęgnacja twarzy po wakacjach – z tych zabiegów warto skorzystać!

Ważne u progu jesieni

Pielęgnacja twarzy

fot. Gustavo Fring / Pexels

Wakacje to wspaniały czas, kiedy nasza skóra nabiera koloru i łapie witaminę D z promieni słonecznych. Niestety, często jest to także czas nadmiernej ekspozycji twarzy na słońce, ale także słoną czy chlorowaną wodę. Wszystko to w połączeniu z wszechobecną klimatyzacją może sprawić, że skóra twarzy będzie wyglądać gorzej niż przed wakacjami. Sprawdź, jak przywrócić jej odpowiednią kondycję!

 

Suchość i odwodnienie skóry, oznaki starzenia, oparzenia słoneczne, przebarwienia, wypryski czy zaskórniki – wszystko to może pojawić się na skórze twarzy po sezonie letnim. Codzienna pielęgnacja ulubionymi kosmetykami może się w takim wypadku okazać niewystarczająca. Z kolei diametralna zmiana kosmetyków potrafi czasem jedynie pogorszyć sytuację. Podpowiadamy zatem, z jakich zabiegów na twarz warto skorzystać po wakacjach!

Urządzenia do pielęgnacji twarzy – profesjonalna pomoc dla skóry

Aby skutecznie zregenerować skórę twarzy po sezonie letnim, warto zastanowić się, czego tak naprawdę jej potrzeba. Podstawą każdej pielęgnacji powinno bowiem być dokładne oczyszczanie. Dopiero tak przygotowaną skórę twarzy można poddać zabiegom, które w szybki i zauważalny sposób poprawią jej kondycję.

 

Zamiast wyrzucać stare kosmetyki i kupować nowe, zupełnie niesprawdzone, o wiele lepiej wybrać jeden lub kilka zabiegów na twarz w profesjonalnym salonie kosmetologicznym. Stosowane tam urządzenia do pielęgnacji twarzy https://abacosun.pl/twarz w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą kosmetologa pozwolą przywrócić skórze zdrowy, piękny wygląd, a Ty będziesz mogła kontynuować swoje rytuały pielęgnacyjne!

Oczyszczanie i nawilżenie – zabiegi z użyciem profesjonalnych urządzeń

Skórę twarzy po wakacjach należy przede wszystkim dogłębnie oczyścić, a następnie nawilżyć jej głębsze warstwy po wyczerpującym sezonie letnim. Korzystając z zabiegów z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji twarzy, osiągniesz o wiele szybsze i lepiej zauważalne efekty.

 

Zabiegi, z których warto skorzystać w pierwszej kolejności, to przede wszystkim:

● peeling wodą wodorową;
● hydradermabrazja;
● eksfoliacja falami radiowymi;
● peeling diamentowy;
● masaż próżniowy.

 

Dokładne oczyszczenie wspomaga lepsze nawilżenie i rewitalizację skóry twarzy, dając jej natychmiastowy efekt odmłodzenia i świeżości.

Dostarczenie skórze składników aktywnych

Gdy skóra twarzy jest już odpowiednio oczyszczona i zregenerowana, czas pobudzić ją do wytwarzania większych ilości kolagenu oraz dostarczyć jej innych korzystnych składników aktywnych. Można to zrobić dzięki zabiegom takim jak:

 

● radiofrekwencja mikroigłowa lub bezigłowa;
● elektroporacja;
● termoterapia;
● krioterapia;
● air boxing;
● chromoterapia LED

 

Wykorzystanie profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji twarzy pozwala oddziaływać nawet na jej najgłębsze warstwy, czego nie dokonają nawet najdroższe kosmetyki drogeryjne. Dlatego przynajmniej raz w roku – najlepiej właśnie po sezonie wakacyjnym – warto zafundować swojej skórze twarzy swoiste SPA, które pozwoli jej odzyskać wigor i witalność na kolejne miesiące.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ