Friday, June 21, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Piękno szarości w wydaniu podłogi Grey Shadow i Grey Moon

Piękno szarości w wydaniu podłogi Grey Shadow i Grey Moon

Szarość tylko na ścianach?

Podłogi do domu

Kaczkan - podłogi drewniane /fot. materiały prasowe

Szarość rządzi w świecie designu od kilku sezonów, stanowiąc doskonałe tło do wielu aranżacji i harmonijnie współgrając z szeroką paletą barw

Uniwersalny szary tonuje kolory odważne i mocne oraz dodaje głębi kolorom delikatnym, świetnie odnajduje się zarówno w nowoczesnych loftach, wnętrzach skandynawskich i klasycznych, jak i w aranżacjach w stylu glamour. Szarość tylko na ścianach? Nie! W ofercie najlepszych producentów podłóg znajdziemy parkiety drewniane w tym najmodniejszym kolorze.

Firma Kaczkan proponuje podłogi drewniane Grey Shadow i Grey Moon, które zachwycają jakością, ale również niezwykłą kolorystyką, inspirującą do tworzenia eleganckich, nowoczesnych i przytulnych wnętrz. Sprawdźmy, co kryje się pod tymi tajemniczymi nazwami.

Grey Shadow

Podłoga Grey Shadow to jedna z ośmiu propozycji z kolekcji Beauty of Oil. To najwyższej jakości parkiety dwuwarstwowe zabezpieczone za pomocą doskonałych olejów marki Saicos (świetny, bezpieczny dla środowiska skład, bez oleju lnianego i sykatyw nieorganicznych). Grey Shadow dostępna jest w kilku opcjach do wyboru, z klepkami o grubości 14 mm oraz szerokością i długością mieszczącymi się w granicach: 150×800-1400 mm i 190×1700-2000 mm. Parkiet doskonale współpracuje z ogrzewaniem podłogowym – dzięki mini fazkom efektywnie przepuszcza ciepło do pomieszczenia, zapewniając komfort mieszkańcom.

 

Drewniane podłogi

Podłoga w jodełke/ fot. materiały prasowe

Grey Shadow to oryginalna podłoga o niezwykłym charakterze, z urozmaiconym rysunkiem, dowolnym układem słojów oraz licznymi sękami. Deski zostały pokryte szarym olejem naturalnym – subtelne połączenie naturalnego koloru drewna z szarymi smugami / cieniami daje intrygujący i bardzo designerski efekt. O ostatecznym wyglądzie podłogi decyduje dodatkowo sposób jej wykończenia – fazowanie i strukturyzowanie.

Parkiet Grey Shadow dedykowany jest nowoczesnym aranżacjom, wnętrzom w stylu loft oraz pomieszczeniom z elementami nawiązującymi do tradycyjnych wiejskich posiadłości. Będzie idealnie komponował się zarówno z ciepłymi, jak i chłodnymi kolorami ścian, mebli i dodatków. Po tę podłogę często sięgają miłośnicy nadmorskich kurortów – odcień klepek nawiązuje do barwy szarego piasku, będącego nieodzownym elementem najpiękniejszych, bałtyckich plaż.

Grey Moon

Podłoga Grey Moon to kolejna z ośmiu propozycji kolekcji Beauty of Oil. Doskonałą jakość parkietu dwuwarstwowego zapewnia odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie każdej klepki już na etapie produkcji. Dwuwarstwowe klepki z kolekcji Beauty of Oil (wierzchnia warstwa to szlachetny dąb, spodnia to podkład liściasty, czyli sklejka) są olejowane oraz utwardzane za pomocą promieni UV, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Grey Moon dostępna jest w kilku rozmiarach do wyboru: 150×800-1400 mm i 190×1700-2000 mm, grubość klepek wynosi 14 mm. Parkiet może być z powodzeniem stosowany na ogrzewaniu podłogowym – dzięki mini fazkom efektywnie przepuszcza ciepło do pomieszczenia.

 

Szarości w aranżacjach/ fot. materiały prasowe

Grey Moon to piękna podłoga o niezwykłym, szarym wybarwieniu uzyskanym dzięki pokryciu desek szarym olejem naturalnym. Jest lekka i subtelna w odbiorze, posiada zawiły układ słojów, malownicze sęki oraz jaśniejsze, dobrze widoczne przebarwienia. Indywidualny charakter podłogi można podkreślić stosując fazowanie (dwóch lub czterech boków każdej klepki) oraz dowolne strukturyzowanie (szczotkowanie, efekt piły). Parkiet Grey Moon dedykowany jest nowoczesnym i minimalistycznym projektom wnętrz, ale świetnie sprawdza się również w aranżacjach nawiązujących do stylistyki country oraz pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym. Szarość księżyca świetnie będzie się komponować z różnymi kolorami, zarówno ciepłymi, jak i chłodnymi odcieniami. Można ją również zestawiać z industrialną cegłą, stalą i betonem.

Parkiety Grey Shadow i Grey Moon firmy Kaczkan to świetny wybór do salonów, ale również eleganckich sypialni, czy dziecięcych pokojów, w których będą stanowiły stonowaną bazę dla kolorowych aranżacji. Dzięki wysokiej jakości, odpowiedniemu zabezpieczeniu drewna oraz podwyższonej trwałości i odporności na uszkodzenia klepek parkietu dwuwarstwowego – będziemy mogli cieszyć długoletnim, satysfakcjonującym użytkowaniem szarej podłogi.

źródło: materiały Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ