Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Piękne włosy w miesiąc – jak to zrobić?

Piękne włosy w miesiąc – jak to zrobić?

Jak chronić włosy oraz wzmocnić i odbudować je od wewnątrz? Wszystko dzięki naturalnym olejkom.

„Proszę sprawić, żebym miała piękne włosy”… to zdanie, które pada najczęściej w salonach fryzjerskich. Wielkie i płonne nadzieje pokładamy w kuracjach oferowanych przez dany salon, oraz po cichu liczymy na to, że fryzjer odprawi nad naszą głową niemal magiczne sztuczki i włosy w kilka chwil staną się zdrowe i piękne. Zamiast liczyć na fryzjera, możemy wziąć sprawy (a raczej włosy) w swoje ręce i same zadbać o to, by były piękne jak nigdy wcześniej.

Najlepszy olejek do włosów/ fot.

Wystarczy miesiąc, aby włosy odzyskały witalność, sprężystość, siłę oraz zdrowy blask i nie wymaga to wcale wizyt u fryzjera, lub skomplikowanych kuracji. Sekret zdrowych włosów kryje się w odpowiedzi na trzy ważne pytania dotyczące pielęgnacji:

1. Jak ochronić włosy?

2. Jak naprawić włosy od wewnątrz?

3. Jak wzmocnić cebulki włosów?

Taką kompleksowa pielęgnację można zapewnić włosom, sięgając po naturalne olejki. Są one niezastąpione jeśli chodzi o regenerację i upiększenie włosów. Najlepszy olejek do włosów jest w stanie nie tylko poprawić ich wygląd, ale również przyspiesza ich wzrost i hamuje wypadanie, a nawet zagęszcza fryzurę, pobudzając uśpione dotąd cebulki w skórze głowy. Olejek stosuje się dokładnie tak samo, jak maskę do włosów, czyli nakłada na pasma i trzyma przez minimum kwadrans. Olejki różnią się jednak tym, że należy je wmasować również w skórę głowy, tak, aby zadziałały na cebulki włosów i zadbały o skalp. Regularnie wykonywane olejowanie włosów jest w stanie zażegnać każdy problem z włosami (o ile utrata włosów nie jest spowodowana przyjmowaniem silnych leków, hormonami lub wzmożonym i bardzo silnym stresem).

Jaki jest najlepszy olejek do włosów?

Warto sprawdzać co polecają inne kobiety, lub prześledzić rankingi olejków do włosów. Zawsze należy też pamiętać, że olejek do olejowania włosów musi dać się nakładać na skórę głowy – powinien być delikatny i pozbawiony parabenów. Najlepiej, jeśli zawiera dodatkowe substancje pielęgnujące włosy i cebulki (najczęściej są to ekstrakty ziołowe). Taki olejek do włosów jest na wagę złota – zastąpi setki fryzjerów i zabiegów w salonie kosmetycznym.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Młodzi na Dorobku 10 stycznia, 2018

    jeśli posiadacie włosy kręcone to te porady zagwarantują sukces i śliczną czuprynkę: https://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-krecone/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ