Saturday, May 8, 2021
Home / Inne  / Fotogaleria  / Piękne w swoim wieku

Piękne w swoim wieku

Będzie o wyższości piękna nad młodością

Będzie o wyższości piękna nad młodością. – Nie chodzi o to, żeby pokazać kobiety w każdym wieku, które wyglądają młodo, ale o to, by podkreślić, że wyglądają pięknie nie ukrywając swojego wieku – mówi Tomasz Karcz, pomysłodawca sesji, stylista fryzur i projektant strojów, które mają na sobie nasze bohaterki. Na przekór modzie na młodość, nie wygładzaliśmy im zmarszczek ani nie odejmowali lat. Ubraliśmy je w fajne ciuchy, zrobiliśmy makijaż i fryzury – bo czemuż by nie? W Photoshopie poprawiliśmy tylko niezbędne detale. A na koniec zapytaliśmy – choć podobno się tego nie robi – o wiek.

Zdjęcia: Jacek Ura, Teksty: Karolina Siudeja, Stylizacje: Tomasz Karcz

HANNA BIELUSZKO, 59 lat, aktorka

Hanna Bieluszko

Będzie mnie pani pytać o urodę? Nie lubię oglądać się na zdjęciach , nigdy się sobą nie zachwycałam i nie bardzo lubię o sobie mówić. Zawsze byłam typem chłopaka. Chłopaka, nie chłopczycy. Przez pierwsze lata w teatrze grałam chłopców i to w bardzo poważnym repertuarze. Zaczęłam coraz częściej mówić „przyszedłem” albo „zrobiłem”. To nie było normalne, prawda ?

Na szczęście ominęło mnie granie amantek Moim zdaniem to nudne. Poza tym aktorki-amantki dotkliwiej odczuwają upływ czasu, utratę urody. A ja bezboleśnie przeszłam do roli matek Zupełnie zapomniałam – gram już babcię!

Dawniej zarzucano mi, że nie mam fryzury. Krótkie włosy się nie liczyły. Parokrotnie próbowałam zapuścić sobie coś „kobiecego”. Za każdym razem była to klęska. Z lustra patrzyła na mnie obca kobieta, która wcale mi się nie podobała.

Hanna Bieluszko

Aktorka, która dużo gra, przebiera się i maluje w teatrze. W życiu odpoczywa od szminek i kostiumów. Nie biega na zakupy w sztucznych rzęsach i kreacjach. Chyba, że jest gwiazdą.

Jak dbam o urodę, cokolwiek to znaczy? Lubię dobre kosmetyki masaże, czasami skusze się na mezoterapię. Nie palę – już – papierosów, staram się nie obżerać słodyczami, nie chodzę spać w charakteryzacji. Na życie się nie maluję, nie farbuję włosów, nie opalam. Wolę naturalność i dyskrecję.

Modelka: Hanna Bieluszko

Fryzura & stylizacja: Tomasz Karcz

Make up: Anna Ciupryk

Zdjęcia: Jacek Ura

Czytaj dalej na następnej stronie

Review overview
NO COMMENTS

POST A COMMENT

Chcę być informowany/a o odpowiedziach