Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Piękne Anioły w Krakowie

Piękne Anioły w Krakowie

16 października w Krakowie w Hotelu Pod Różą miało miejsce kolejne "anielskie wydarzenie".

16 października w Krakowie w Hotelu Pod Różą miało miejsce kolejne „anielskie wydarzenie”. Dzięki Femmalium MED SPA oraz Stowarzyszeniu Piękne Anioły wczoraj gościliśmy na wieczorze ,,Aniołów czar” wspaniałych gości.

Femmalium.G.Szapolowska

Goście spotkania mogli zakupić książkę Grażyny Szapołowskiej, dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na realizację kolejnego remontu. / fot. Mikołaj Mikołajczyk

Pani Grażynę Szapołowska, która poznała działalność Stowarzyszenia i postanowiła włączyć się w przemianę tej tak ważnej przestrzeni w życiu dziecka jaką jest jego pokój. Było nam niezmiernie miło, że znalazł również dla nas czas pan Rafał Sonik w sporcie twardy i niepokonany, jednak w życiu codziennym bardzo wrażliwy na los dzieci a także naszego środowiska człowiek. Goście, którzy uczestniczyli z nami w tym wydarzeniu, mieli możliwość zakupienia cegiełki (dochód w całości przeznaczony zostanie na realizację kolejnego remontu) oraz książki Pani Grażyny, z których dochód również przyczyni się do poprawy warunków mieszkaniowych kolejnych dzieci.

Wystąpienie Aktorki,Grażyny Szapołowskiej, muzyka na żywo, występ baletowy z Krakowskiej Królewskiej Szkoły Baletowej, loteria charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Piękne Anioły oraz nagrody ufundowane przez Femmalium MED SPA – będziemy jeszcze długo wspominać.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ